Hogwarts Legacy Ses Sanatçıları | Türkçe Dil Desteği

Hogwarts Legacy Ses Sanatçıları | Türkçe Dil Desteği
Hogwarts Legacy karakterlerine ses verecek bazı yetenekler yakın zamanda yeni bir fragman ve basın açıklamasıyla onaylandı, aynı zamanda Türkçe dil destekleyecek mi açıkladı.

Hogwarts Legacy karakterlerine ses verecek bazı yetenekler yakın zamanda yeni bir fragman ve basın açıklamasıyla onaylandı. Sebastian Croft ve Amelia Gething, oyunun ana oynanabilir karakteri için iki ses seçeneğini oynayacak ve bu performanslar perde ayarlarıyla daha da özelleştirilebilecek. 

Ancak en büyük haber, İngiliz aktör Simon Pegg'in (Shaun of the Dead, Hot Fuzz), Hogwarts Legacy'nin çekildiği dönemde Hogwarts'ın huysuz Müdürü Phineas Nigellus Black'i oynayacak olmasıdır.

Seslendirme ekibinin diğer önemli üyeleri arasında, Harry Potter film serisinde Lee Jordan'ı canlandıran Luke Youngblood, "başarısız bir kural çiğneyen ve şakacı" olarak tanımlanan melez bir Ravenclaw öğrencisi olan Everett Clopton'u canlandırıyor. Jason Anthony, hem Gryffindor hayaleti Nearly Headless Nick'i hem de Seçmen Şapka'yı seslendirecek ve Lesley Nicol, Hogwarts'ın Müdire Yardımcısı Profesör Matilda Weasley'e hayat verecek.

Son olarak kadroda Kehanet öğretmeni Profesör Onai rolünde Kandace Caine, Astronomi öğretmeni Profesör Satyavati Shah rolünde Sohm Kaplia ve kurallara uyma takıntısı olan bir muggle doğumlu Mahendra Pehlwaan adlı başka bir Ravenclaw öğrencisi rolünde Asif Ali yer alacak.

────────────────────────────────────────────────────────────

► Hogwarts Legacy Önerilen | Minimum PC Sistem Gereksinimleri

────────────────────────────────────────────────────────────

Harry Potter, Hogwarts Legacy'de Yer alacak Mı?

Hogwarts Legacy 1800'lerin sonlarında geçiyor ve Harry Potter 31 Temmuz 1980'de doğdu, bu yüzden Hogwarts'ın koridorlarında yürürken Yaşayan Çocuk'la omuz omuza olmayı beklemeyin. Bu aynı zamanda en iyi arkadaşları Ron Weasley ve Hermione Granger'ın da olmayacağı anlamına geliyor.

Elbette, Harry Potter evreninde zamanda yolculuk var, ancak geliştirme ekibi bu soruyu oyunun kendi web sitesinde kesin bir "hayır" ile yanıtladı, bu nedenle zaman döndürücülerin öne çıkmasını beklemeyin.

Hogwarts Legacy, 10 Şubat 2023’de PC, PS4/PS5, Xbox Series X/S ve Nintendo Switch platformlarında çıkışını yapacak. Ancak maalesef ki Türkçe dil desteği içermeyecek.

Artık kesin bir çıkış tarihi olduğuna göre, Hogwarts Legacy ön sipariş detayları onaylandı. Oyunun Deluxe, Digital Deluxe ve Collector's Edition dâhil olmak üzere çeşitli sürümlerde sunulacağı açıklandı.

Hogwarts Legacy Deluxe Edition farklı platformlarda piyasaya sürülecek ve fiyatı da PS ve Xbox Series X için farklı olacak. Bu DLC paketinde özel bir Dark Arts kozmetik seti, uçan bir Thestral bineği ve zorlu düşman dalgalarına karşı büyünün uğursuz tarafında ustalığınızı test edebileceğiniz Dark Arts Battle Arena'ya erişim bulunur.

Collector's Edition, yukarıda belirtilen tüm Deluxe Edition içeriğinin yanı sıra kitap tabanı, koleksiyonluk bir çelik kitap kutusu ve oyun içi Kelpie Robe ile gerçek boyutlu fiziksel bir yüzen sihirli değnek içerir.


► Hogwarts Legacy ön sipariş bonuslarını kaçırmayın. İndirimli Deluxe Edition satın almak için tıklayınız.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.