Hogwarts Legacy Oynanış Özellikleri | Kaç Saat?

Hogwarts Legacy Oynanış Özellikleri | Kaç Saat?
Hogwarts Legacy oynanışının nasıl olacağına dair bir fikir edinmenin en iyi yolu, genişletilmiş oynanış demosudur.

Hogwarts Legacy tanıtım fragmanı, oyuna oldukça fantastik bir bakış sunuyor; Slytherin öğrencisi Sebastian Sallow'a ve oyuncuların yürümeyi seçebilecekleri Karanlık Sanatlar yoluna odaklanıyor. Ayrıca, State of Play sunumundan geri dönüştürülmüş görüntüleri kullanarak oyunun PS5'e özel özelliklerini gösteren "Feel the Magic" fragmanı da var. 

Harry Potter ile ilgili her şeyin yıllık bir kutlaması olan Hogwarts'a Dönüş Günü'nü anmak için, biri evin ortak odalarına ayrılmış dört yeni Hogwarts Legacy oynanış fragmanı yayınlandı. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Birkaç yeni görüntü parçasından oluşan bu müzik videosunda, oyunun ana temalarından biri olan Overture to the Unwriting'ı çalan bir koro ve orkestra üyeleri yer alıyor. Bu, gerçek oyuna en derinlemesine bakışımız değil, ancak oyunun müzikleri gibi daha az gösterişli şeylere bile çok özen gösterildiğinin bir başka işareti.

────────────────────────────────────────────────

► Hogwarts Legacy’in PC Türkiye Fiyatları | Ön Sipariş

────────────────────────────────────────────────

Hogwarts Legacy oynanışının nasıl olacağına dair bir fikir edinmenin en iyi yolu, 14 dakikalık genişletilmiş oynanış demosudur. Bu oldukça kapsamlı video, oyunun geniş açık dünyasından canlandırıcı dövüş sistemine kadar tonlarca özellik sergiliyor ve bizi bu yıl Hogwarts Legacy oynayacağımız konusunda oldukça heyecanlandırdı.

Hogwarts Legacy, oyuncuların ünlü Wizarding Wizard’a hiçbir kitapta veya filmde yer almayan yeni bir karakter olarak adım atmalarını sağlayacak. Okula beşinci sınıf öğrencisi olarak katılan sihirli bir genç olarak oynayacaksınız. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'nun duvarları içinde, sınıfta büyüler öğrenecek, tüm iksirleri hazırlayacak, sınıf arkadaşlarınızla düello yapacak ve şatonun birçok sırrını ortaya çıkaracaksınız.

Oynanış sunumu ayrıca Hogwarts Legacy'nin emrinizde onlarca büyü ile heyecan verici bir dövüş sistemi sunacağını doğruladı. Ayrıca görünmezlik gibi benzersiz yeteneklerin yanı sıra düşmanlarınızı etkisiz hale getirebilecek büyülü bitkilerden de yararlanabileceksiniz. Bir cadı veya büyücü olarak becerilerinizi geliştirmek, Hogwarts Legacy'nin önemli bir parçası olacaktır. Oyun, temel niteliklerin yükseltilmesine ve yeni becerilerin kilidinin açılmasına izin veren bir yetenek sistemi içerir. Karakterinizin ayrıca son derece güçlü olan bir tür "eski büyü"ye erişimi vardır.

İhtiyaç Odası da oyunda büyük bir rol oynuyor gibi görünüyor. Oyuncular sürekli değişen odayı bir tür ana üs olarak kullanacaklar. Burada büyücülük yeteneklerinizi geliştirebilir, yararlı bitkiler yetiştirebilir, teçhizatınızı yükseltebilir ve iksir hazırlayabilirsiniz. Ayrıca, her türden fantastik canavarı evcilleştirip onlara bakmanın olacağı özelleştirilebilir bir hayvanat bahçesine de erişebileceksiniz.

Keşif, Hogwarts Legacy'nin büyük bir parçası gibi görünüyor (hem yürüyerek hem de uçan süpürgeyle). Oyuncuların sadece Hogwarts'ın tamamı değil, aynı zamanda Hogsmead ve Yasak Orman gibi yakınlardaki yerler de dolaşabilecek. Her konum, ortaya çıkarılacak sırlar ve üstlenilecek yan görevler sunacak. Bahsi geçen oynanış fragmanı, oyuncuların dört Hogwarts evinden hangisine ayrılacaklarını seçebileceklerini de ortaya koyuyor. Bununla birlikte, bunun doğrudan bir kullanıcı seçimi olup olmayacağı veya bir tür oyun mekaniği veya ahlak sistemi içerip içermeyeceği konusunda hiçbir ayrıntı yok.

Ayrıca, Hogwarts Legacy sanat kitabından yakın zamanda yapılan bir sızıntı, ortalama oynama süresinin ne kadar süreceğine dair bize bir fikir vermiş olabilir. Twitter'da paylaşılan görüntülere göre oyunun ana harekâtını tamamlamak özenti Sihirbazların yaklaşık 35 saatini alacak ve %100 tamamlamaya ulaşmak için yaklaşık 75 saat gerekiyor.


► Erken erişim bonuslarıyla Hogwarts Legacy oynamak için indirimli satın almak için tıklayınız. Deluxe Edition ön sipariş fiyatına göz atın.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.