Hogwarts Legacy Multiplayer | Çok Oyunculu Mod

Hogwarts Legacy Multiplayer | Çok Oyunculu Mod
Cadılar ve büyücüler, Hogwarts Legacy için herhangi bir çok oyunculu mod (multiplayer) olacak mı? Cevabını sizler için derledik.

Son zamanlarda, Hogwarts Legacy, birçok büyük video oyunu sürümüne eşlik eden alışılmış sinema fragmanını aldı. Bu fragmanda yeni oynanış görüntüleri veya bilgileri yok ama oyunun havasını belirleme konusunda iyi bir iş çıkarıyor. Her şey oldukça büyülü görünüyor! 

Hogwarts Legacy tanıtım fragmanı, 30 milyon izlenme ile şu anda PlayStation YouTube kanalında tüm zamanların en çok izlenen video oyunu fragmanı oldu. Bu bile oyuncuların bu sürümle çok ilgilendiğini gösteriyor.

Tabii ki, bu düzeyde bir beklenti, gerçekçi olmayan beklentilere ve oyun iddialı iddiasına ulaşmazsa hayal kırıklığına neden olabilir. Ancak, şu ana kadar gördüklerimize dayanarak, Hogwarts Legacy, Harry Potter RPG hayranlarının oynamak için yıllarca beklediğine değişmiş gibi görünüyor. Keşke büyü yapıp büyü yapabilsek ve şimdiden Şubat 2023'te olabilsek.

──────────────────────────────────────────────

► Hogwarts Legacy Oynanış Özellikleri | Kaç Saat?

──────────────────────────────────────────────

Hogwarts Legacy Multiplayer Modu İçerecek Mi?

Bir arkadaşıyla ünlü şatoyu keşfetme hayali kuran cadılar ve büyücüler, Hogwarts Legacy için herhangi bir çok oyunculu modun planlanmadığını öğrenince hayal kırıklığına uğrayacaklar.

Kapsamlı bir PlayStation blog gönderisinde geliştirme ekibi, Hogwarts Legacy'nin özünde tek oyunculu bir aksiyon RPG olduğunu doğruladı. Bu nedenle, en azından lansman sırasında herhangi bir çok oyunculu (multiplayer) veya çevrimiçi bileşen beklemeyin.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu, milyonların gitmeyi hayal ettiği bir yer ve Hogwarts Legacy bu hayali hayata geçirecek.

Geliştiriciler, "hayranların kendilerini Büyücülük Dünyasına kaptırmaları için yeni yollar yaratarak yeni bir bölgenin haritasını çıkarmak" istemekten bahsettiler, böylece belki de Hogwarts'ta şimdiye kadar ortaya çıkarılmamış bazı yerler görebiliriz. Kale duvarlarının içinde bir yerlerde gizlenmiş daha da gizli bir oda var mı?

Ayrıca Hogwarts Legacy'nin Hogwarts'ın ötesine uzanacağı ve daha büyük Büyücülük Dünyasını kapsayacağı da doğrulandı. Hogsmead Köyü, Yasak Orman ve Kara Göl gibi ikonik yerler keşfedilebilir olacak. Okulu çevreleyen Scottish Highlands da maceraya açık olacak ve ziyaret edilecek benzersiz büyücü mezralarıyla dolu olacak. Bunların her biri, satıcıların yanı sıra yan görevler ve üstesinden gelinecek yeni bulmaca zindanlarına ev sahipliği yapacak.

Diagon Yolu'na bir gezi yapabileceğimizi ve büyülü bir alışveriş yapabileceğimizi umuyoruz. Bununla birlikte, Londra merkezli konumlar onaylanmadı.

PS5 ve PS4'te oynayan cadılar ve büyücüler, ek görev ve iksir tarifi şeklinde bazı özel Hogwarts Legacy içeriğine tabi tutulacak.

PlayStation'a özel görevin adı The Haunted Hogsmeade Shop. Ve karakterinizin uğursuz bir sır saklayan Cassandra Mason adlı gizemli bir dükkân sahibine yardım ettiğini göreceksiniz. Görevi tamamlamak, size ek bir kıyafet ve oyundaki herhangi bir yerden çok daha iyi fiyatlara eşya ve teçhizat satabileceğiniz kendinize ait bir dükkânla ödüllendirecek. PlayStation oyuncuları ayrıca oyun içi bir gün boyunca mini haritada teçhizat sandıklarını ortaya çıkaran Felix Felicis iksir tarifine de erişebilecekler.

Haunted Hogsmeade Shop görevi tüm PlayStation oyuncuları tarafından kullanılabilirken, Felix Felicis iksir tarifi PS5 ve PS4'te bir ön sipariş bonusu. Ancak bu öğelerin bir yıl süreyle yalnızca PlayStation platformlarına özel olduğu doğrulandı. 10 Şubat 2024'ten sonra Xbox, Switch ve PC'ye geçebilirler.


► Hogwarts Legacy Deluxe Edition erken erişim fırsatlarıyla Foxngame'de. İndirimli Hogwarts Legacy ön sipariş fiyatlarına göz atın, satın almak için tıklayın.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.