Hikaye Tabanlı Görevlere Sahip Yeni PUBG Oyunu Geliştirme Aşamasında

Hikaye Tabanlı Görevlere Sahip Yeni PUBG Oyunu Geliştirme Aşamasında
Proje aslında bir yıl önce duyurulmuştu ve SDS tarafından geliştirilmişti, detaylar makalede.
PlayerUnknown's Battlegrounds veya kısaltılmış adı ile PUBG, battle royale türündeki en büyük isimlerden biridir. PUBG, tüm versiyonlarında hikayeye dayalı oynanışa sahip değildir. Ancak, bunların hepsi bir sonraki yeni oyunla birlikte değişecek.
 

PUBG Mobile'ın ana şirketi Krafton, hikaye tabanlı görevlere sahip yeni bir PUBG oyununun geliştirilmekte olduğunu doğruladı. Proje başlangıçta PUBG Corporation tarafından Haziran 2019'da bir basın açıklamasında duyurulmuştu.
 

Oyun, SDS firması yani Striking Distance Studio tarafından geliştirilmiştir. Projenin başında ise stüdyonun CEO'su Glen Schofield var. Dead Space'in yaratılmasında önemli bir rol oynadı ve aynı zamanda Call of Duty serisinden oyunların geliştirilmesine öncülük ettiği bilinmektedir.

Eski bir basın söyleşisinden edilen bilgiler ise şu şekildedir:  " Schofield, PUBG evreninde özgün bir anlatı deneyimi yaratmak için sıfırdan birinci sınıf bir geliştirme ekibi kuruyor " Krafton, yeni bağımsız stüdyo sisteminin uygulanmasının ardından bloglarından birinde şunları söyledi: " Striking Distance Studio, 'PUBG'nin orijinal dünya görüşünü kullanan yeni bir oyun da geliştiriyor. "

Ancak, oyun hakkında başka bir açıklama yapılmadığı için geliştiriciler henüz tüm bilgileri açıklamadılar. Stüdyo bu yıl Haziran ayında birinci yıl dönümünü kutladı. Basın açıklamasında, ekiplerinin PUBG evreninde interaktif hikaye anlatımının sınırlarını zorlayacak yepyeni bir hikaye oyunu üzerinde çok çalıştıklarını belirttiler. Stüdyo ayrıca ekibini genişletmek için 100'den fazla çalışanı işe aldı ve İspanya'da ikinci bir lokasyon açtı.

Hemen PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.