Hextech Mayhem PC Sistem Gereksinimleri

Hextech Mayhem PC Sistem Gereksinimleri
Disney ve Pixar animasyonlarını çağrıştıran renkli, karikatürize grafiklerin içinde bulunduğu Hextech Mayhem önerilen ve minimum sistem gereksinimleri için tıklayınız.

Hextech Mayhem: A League of Legends Story, League of Legends evreninde geçen, bağımsız stüdyolar tarafından tasarlanan oyunların ilk iki Riot Forge girişiminden biridir. Hikaye ağırlıklı, uzun biçimli RPG Ruined King: A League of Legends Story'nin (aynı gün sürpriz bir şekilde piyasaya sürülen) aksine, Hextech Mayhem kısa ve nispeten basit bir ritim oyunudur.

Oyunda her seviyeye yayılmış, görünür komutlar vardır ve vuruşla birlikte ilgili düğmeye zamanında basmanız gerekir. İyi bir oyun sergilediğinizde, Hextech Mayhem'in çeşitli ses efektleri mükemmel bir uyum yaratmak için müzikle birleşir. Hatta arka plandaki binalar da müzikle senkronize olarak dans ediyor.

FOXNGAME

Doğrudan ritim oyunlarından çözümlerle zenginleştirilmiş dinamik bir otomatik koşucu olan Hextech Mayhem, temelde ritimli Mario oyunu oynamaya benziyor. Yapım bağımsız bir stüdyo Choice Provisions tarafından geliştirildi ve Riot Games tarafından yayınlandı.

Hextech Mayhem'de LoL şampiyonlardan biri olan Ziggs karakteri olarak oynuyoruz. Görevi tarihteki en güçlü bombayı yapmaktır; Bunu yapmak için Piltover şehrini dolaşarak etrafına kaos yayması gerekir. Disney ve Pixar animasyonlarını çağrıştıran renkli, karikatürize grafiklerin içinde bulunduğu Hextech Mayhem önerilen ve minimum sistem gereksinimleri aşağıda gösterildiği gibidir.

──────────────────────────────────────

► Ruined King PC Sistem Gereksinimleri

──────────────────────────────────────

Hextech Mayhem Sistem Gereksinimleri

"Hextech Mayhem'i bilgisayarımda çalıştırabilir miyim?" diye merak ediyorsanız, cevabı almanıza yardımcı olacağız.

Minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3-4130          

  • RAM: 6 GB RAM             

  • Ekran Kartı: GeForce GTX 650 or Radeon HD 7770 (2 GB VRAM gerekli)

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

Önerilen sistem gereksinimleri

Aşağıdaki gereksinimler, Hextech Mayhem’i en iyi kare hızıyla oynamak için PC'nizde ihtiyaç duymanızı önerdiğimiz sistem gereksinimlerdir.

  • İşlemci: AMD Phenom II X4 965

  • RAM: 6 GB RAM

  • Ekran Kartı: Radeon Vega 8

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

Hextech Mayhem'in gerçek özü ve onu özel yapan şey, ilham verdiği doğaçlamadır. Bu doğaçlamada siz de yer almak istiyorsanız aşağıdaki linkten indirimli satın alım gerçekleştirebilirsiniz.


► İndirimli Hextech Mayhem satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/hextech-mayhem-a-league-of-legends-story

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.