Halo: Combat Evolved PC Beta Testi Yayında

Halo: Combat Evolved PC Beta Testi Yayında
E-postanızı kontrol edin!

Halo: Master Chief Collection ve bazı kullanıcılar için Halo: Combat Evolved Anniversary için ilk beta testi olarak PC'ye sunulmaya devam ediyor.

Beta sürümüne kabul edilenlere, nasıl başlanacağına ilişkin talimatları içeren bir e-posta gönderilir. Davetiyeler Spam'e gönderilebilir, bu nedenle davetin normal gelen kutunuzda görünüp görünmediğini kontrol ettiğinizden emin olun.

Halo: PC'deki Master Chief Collection şu anda sadece Halo: Combat Evolved'in önündeki Halo: Reach'i içeriyor. Bu Halo: CEA için sadece ilk beta testi olduğundan, oyunun resmi olarak PC'de yayınlanması biraz zaman alacaktır.

Halo: CEA'dan sonra Microsoft, Master Chief Collection aracılığıyla PC'de Halo 2: Yıldönümü, Halo 3, Halo 3: ODST ve Halo 4'ü piyasaya sürecek. Her oyunun resmi lansmanı öncesinde beta testi yapılacaktır.

PC için Halo: MCC'ye ek olarak Microsoft, Xbox Series X için bir lansman başlığı olan yepyeni bir Halo oyunu, Halo Infinite geliştiriyor. Oyuna ek olarak Microsoft, yeni bir oyun motoru olan Slipspace'i franchise geleceği için zemin hazırlıyor.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.