GTA Oyuncularına Müjde

GTA Oyuncularına Müjde
GTA Online oynamak için sebep aranmasına gerek yok

GTA Online oynamak için bir sebep arayan kişileri ilgilendiren açıklamalar yapan Rockstar Games, kendisinden beklenen davranışları sergiliyor. Oyunun dağıtımcılığını üstlenen firma, GTA Online’ın 6 yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen sürekli geliştirileceğini ifade etti. Yaz sezonunda kumarhane modu ile oyuncu topluluklarını hareketlendiren ve birçok kullanıcıyı oyuna geri döndüren Rockstar Games, böyle olayların daha çok yaşanacağını belirtti. Zira yetkililere göre GTA 5’in çok oyunculu modu GTA Online, devamlı yenilenecek ve oyuncular artık bu oyunu oynamak için sebep aramayacak.

Rob Nelson, alınan bu kararın bilinçli bir şekilde alındığını ve uygulamaya koyulacağını söyledi. Planlarını hiçbir zaman tam olarak açıklamayan Rockstar ekibinin sırrını açıklayan tecrübeli yönetici, bunun nedenini esneklik kavramı ile irdeledi. Nelson’a göre Rockstar Games’in değişikliklere açık olması gerekiyor.

Yeni modlar için bekleyenler dışında daha önce bu atmosferde hiç bulunmamış olan oyuncular adına da çalışmalarını sürdüren Rob Nelson, aksiyon tabanlı ve açık dünya atmosferine uygun olan modların peşinde olduğunun da altını çizdi. Nelson, GTA Online oynamak için her zaman bir sebep olacağını düşünüyor.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.