GTA 4 Steam'e Geri Dönüyor, Ancak Büyük Bir Özelliği Eksik

GTA 4 Steam'e Geri Dönüyor, Ancak Büyük Bir Özelliği Eksik
Artık arkadaşlarınla bowlinge gidemezsin.

Grand Theft Auto 4 2008'de ilk çıktığında, çok oyunculu olarak oyun içerisinde aktiviteler yapılabiliyorsu ve oyuncuların Liberty City'de ilk kez birlikte takılmalarına imkan oluyordu. Ama, o mutlu günlerin PC'de yeniden yaşamayı umuyorsanız, bazı kötü haberlerimiz var: Oyunun çok oyunculu kısmı, artık kullanılmayan Windows Live Games platformunda devam eden sorunlar nedeniyle kalıcı olarak devre dışı bırakıldı.

Bu çok oyunculu modların oyunun başarısı için ne kadar önemli olduğu düşünüldüğünde, bu büyük bir kayıp olsa da, mevcut durumda hala bir gelişme yok. Ocak ayından bu yana, Rockstar'ın Games for Windows Live için anahtarların tükenmesi nedeniyle GTA 4 Steam'den satın alınamıyordu. Hizmet artık bittiğinden, Microsoft daha fazla vermeyi reddetti ve bu da şaunki duruma yol açtı. Oyunun tek oyunculu kısmı 19 Mart'tan itibaren oynanabilir.

GTA 4'ün fiziksel bir sürümünü satın alacak kadar şanssızsanız, yeni Tam Sürüm'e güncellemek için fiziksel anahtarınızı kullanmanız veya Rockstar Social Club hesabınızı Games for Windows Live yerine bağlamanız gerekir. Bu "CD key" günlerine bir gerileme getirdi, ama, hey, GTA 4 gibi retro bir oyun oynamak istediğinizde malesef bu oluyor.

Son birkaç ay, özellikle Red Dead Redemption 2 ve GTA V gibi en beğenilen oyunlarının çoğunun arkasındaki yazar ve yaratıcı güç olan Dan Houser'in çıkışıyla Rockstar için oldukça olaylı geçti. , stüdyo hala biraz para kazanıyor, yayıncı Take-Two geçtiğimiz günlerde GTA Online'daki mikroişlem harcamalarının bu yılın ilk çeyreğinde yüzde 54 büyüdüğünü açıkladı.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.