God of War Zeus Zırh Seti Nasıl Alınır?

God of War Zeus Zırh Seti Nasıl Alınır?
God of War’ın en iyi ve en güçlü zırh seti aynı zamanda en zor elde edilen zırhı tartışmasız Zeus armor’dur.

God of War’ın en iyi ve en güçlü zırh seti aynı zamanda en zor elde edilen zırhı tartışmasız Zeus armor’dur. Oyunda güçlü bir karakter oluşturmak istiyorsanız güçlü itemlerin peşinden koşmalısınız. Bu güçlü eşya setlerinden biri de Kratos’u olduğundan daha tehlikeli yapan Zeus zırhıdır. Kratos'un standart saldırısının hasarını büyük ölçüde artırır, ancak aldığı hasarı da yoğunlaştırır. Zeus zırh setinin daha fazla parçası giyildikçe her iki etki de önemli ölçüde artar. Eğer uzman bir God of War oyuncusu iseniz Zeus armor sizin için büyük bir güç olacaktır.

Zeus Zırhı, eskiden Yunan mitolojisinde geçen God of War oyunlarına bir göndermedir. Beklediğiniz gibi zırh setinin birkaç parçası var. Zeus'un Zırhı, “Yunan Tanrılarının Kralı tarzında dövülmüş zırh olarak tanımlanır. Bir nimet ve bir lanet.

───────────────────────────────────────────

► En Güçlüden En Zayıfa God of War Tanrıları

───────────────────────────────────────────

God of War Zeus Zırh Seti Nasıl Elde Edilir?

FOXNGAME

Öncelikle söyleyelim Zeus zırh setini elde etmek kolay bir iş değildir, tıpkı çok zor olmadığı gibi. Gerçekten nasıl elde edileceğine gelince, önce "Give me God of War" zorluğunda Kraliçe de dahil olmak üzere oyundaki tüm Valkyrieleri yenmelisiniz.

Seti tamamlamanız için Gauntlets of Zeus (Zeus’un zırh eldivenleri) ve War Belt of Zeus (Zeus'un Savaş Kemeri) itemlerine de ihtiyacınız olacak. Örneğin eldivenler, orada Valkyrie'yi yendikten sonra Muspelheim'a gireceksiniz orada alacaksınız ve göğüs zırhı, kraliçeyi devirmenin ödülüdür.

Tüm bu itemlerle birlikte güçlü ve etkili bir set oluşturabilirsiniz ancak en temel şekilde Zeus’un zırh istatistikleri, güç, runik ve savunmada 40’ta başladığı için setteki en gülü öğedir.

Genel olarak, herkes için olmayan yüksek riskli, yüksek ödüllü bir zırh seti. Eğer kaçmakta iyiyseniz ve vuruşlarınızın zamanlamasına güveniyorsanız, kesinlikle güçlü bir öğedir. Ancak çok fazla vurulanlar için Zeus Zırhından kaçınmanızı öneririz.

God of War PC sürümü 14 Ocak’ta oyuncularla buluşacak ve artık daha fazla kişi Zeus zırh setine talip olacak. Zorlu bir görevi tamamlamak ve kendinize meydan okumak istiyorsanız Zeus zırhını elde etmek zorundasınız.


► Güvenilir ve indirimli God of War satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/god-of-war

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.