God of War 5: Ragnarok Çıkış Tarihi Aralık’a Ertelendi

God of War 5: Ragnarok Çıkış Tarihi Aralık’a Ertelendi
PlayStation Game Size tarafından Twitter'da yayınlanan gönderide, God of War 5 çıkış tarihinin 30 Eylül'den 31 Aralık'a değiştiği belirtiliyor.

God of War Ragnarok, son birkaç yılda en çok beklenen video oyunlarından biri oldu. Eleştirmenlerce beğenilen 2018 oyununun devamı, uzun süredir devam eden serinin İskandinav destanının perdelerini indirecek. Eylül 2020'de duyurulan oyun, başlangıçta 2021'den daha erken bir çıkış tarihine sahipti.

Ne yazık ki, şiddetli küresel salgının etkisi ve baş kahraman Kratos'un seslendirme sanatçısının sağlık sorunları nedeniyle ertelenmek zorunda kaldı. PlayStation Studios başkanı, "Santa Monica Studio'nun hepimizin oynamak istediği muhteşem God of War oyununu en iyi şekilde sunabilmesini sağlamak için 2022'ye erteleyeceklerini" belirtti. Ancak 2022'nin yarısı çoktan geçti ve God of War Ragnarok için henüz onaylanmış bir çıkış tarihi yok.

Geliştiriciler, oyunla ilgili daha fazla ayrıntı ve bilgi paylaştılar, ancak lansman tarihi belirsiz kaldı.

──────────────────────────────────────

► God Of War'daki En İyi Yan Karakterler

──────────────────────────────────────

God Of War Ragnarok'un 2022'nin Son Birkaç Ayında Çıkacağı Bildiriliyor

Yılın başlarında, bir Santa Monica geliştiricisi, oyunun "bu yıl geleceğini" garanti etmişti ve Eylül ayının sonunda çıkabileceği söylenmişti. PlayStation Game Size tarafından Twitter'da yayınlanan gönderide, God of War 5 çıkış tarihinin 30 Eylül'den 31 Aralık'a değiştiği belirtiliyor.

God of War Ragnarok Hikayesi

PS4'ün en büyük oyunlarından biri olan 2018 yapımı God of War, Yunan mitolojisindeki köklerinden yola çıkarak Kratos ve oğlu Atreus'un aksiyon dolu hikayesini İskandinav mitolojisinden esinlenerek anlatıyor. Ragnarok, Kratos ve oğlu Atreus'u Midgard'a geri getirecek ve son oyunda başlayan üç yıllık Fimbulwinter'ın sonunda Baldur'un ölümünden ve Thor'un yaklaşan gelişinden anlatacak.

Oyunun geliştiricileri Santa Monica Studios, İskandinav Tanrılarının nasıl yok olduğunu açıklayan ve Kratos'un baltasına düşen Aesir ve Baldur'un ölümlerinden devam eden bir olaylar zincirini kapsayan bir hikaye yazdı.

Geliştirici Sony Santa Monica, Eylül 2021'de God of War Ragnarok'u Kratos'un Norse destanının "final"i olarak nitelendirdi ve devam etti; “Kratos ve Atreus birlikte hangi yolu izleyecekleri konusunda bir seçim yapmak zorunda kalacaklar. Ne seçerlerse seçsinler, Ragnarök yaklaşırken Dokuz Diyar'da yaşayan herkesin kaderini belirleyecek."

Yeni bir karakter Thor da Ragnarok'ta görünecek. Daha şimdiden sosyal medyada oldukça heyecan yaratan Thor hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı. Ancak yine de hayranlar, birçok İskandinav tanrısının günlerinin sonunu ve ölümünü getirecek olan İskandinav mitolojik olayı Ragnarok'un gelmesini uzun zamandır bekliyor.


► God of War PC şimdi en ucuz Foxngame'de. God of War satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/god-of-war

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.