FOXNGAME

God of War En İyi 10 Zırh Seti

God of War En İyi 10 Zırh Seti
God of War'daki en güçlü zırh setleri yalnızca New Game Plus modunda oynarken elde edilebilse de, ana oyunda hayatta kalmalarına yardımcı olabilecek birçok zırh seti daha mevcuttur.

Sony'nin fantastik God of War oyununda, oyuncular Kratos'un zaten hatırı sayılır güçlerini güçlendirmek ve genişletmek için farklı zırh setleri edinmeli ve yükseltmelidir. Bununla birlikte, tüm zırhlar eşit yaratılmamıştır; bazı setler yalnızca belirli durumlarda kullanışlıdır ve diğerleri çok daha az kullanıma sahiptir. Ancak, koşullar ne olursa olsun zirveye çıkan birkaç zırh seti vardır.

God of War'daki en güçlü zırh setleri yalnızca New Game Plus modunda oynarken elde edilebilse de, bu, oyuncuların ana oyunda hayatta kalmalarına yardımcı olabilecek çok sayıda başka harika set olmadığı anlamına gelmez. God of War en iyi zırh setlerine, istatistiklerinin yanı sıra bunların nasıl üretilip yükseltileceğine ilişkin bilgilere gelin birlikte bakalım.

───────────────────────────────────────────────────────

► God of War Leviathan Baltası Maksimum Levele Çıkarma

───────────────────────────────────────────────────────

God of War Zırh Setleri: En iyi 10 armor seti

 • Traveler
 • Sindri's Royal Dwarven Set
 • Brok's Royal Dwarven Set
 • Fallen Ash
 • Valkyrie
 • Ivaldi’s Cursed Mist
 • Ivaldi’s Endless Mist
 • Ivaldi’s Deadly Mist
 • Armor of Ares
 • Armor of Zeus

God of War Traveler Zırh Seti

Traveler, ortaçağ şövalye zırhına çok benzer; ağır zırhlı, çok güçlü ve sert bir yapıya sahiptir. Kullanışlı yeteneği sayesinde oyuncunun herhangi bir hasar almadan tek vuruşta tank yapmasına olanak tanır. Muspelheim imkansız denemelerinden biri, oyuncuların herhangi bir hasar almadan 35 kadar düşmanı yenmesini gerektiriyor. Travler zırhı olmadan başarılı olmak mümkün olsa da, oyuncuya mecazi bir "Hapishaneden Ücretsiz Çıkın" kartı sağlar ve genellikle altın veya gümüş sıralama arasındaki fark olabilir.

FOXNGAME

God of War Traveler zırhı nasıl yapılır?

Oyuncular, Traveler avlayarak elde edilen Hacksilver ve malzemeleri kullanarak Traveler zırh setini hazırlamalıdır. Beş ya da altı tanesini öldürmek, zırhı oluşturmak için gereken malzemeleri karşılar ancak zırhı yükseltmek istiyorsanız daha fazlasını öldürmeniz gerekecek.

 • Traveler Göğüs Zırhı: 5 x Traveler's Armor Shard ve 16,400 Hacksilver
 • Traveler Eldiven: 18 x Traveler's Grizzly Trophy, 5 x Traveler's Armor Shard ve 12.800 Hacksilver
 • Traveler Savaş Kemeri: 12 x Traveler's Grizzly Trophy ve 12.800 Hacksilver

God of War Sindri Zırh Seti

God of War'daki diğer bazı efsanevi zırh setlerinin aksine, Sindri'nin zırhı sadece normal bir oyun sırasında 7. seviyeye yükseltilebilir. Yine de oyuncular aldanmamalı, çünkü seviyesine rağmen, yüksek dayanıklılığı ve fantastik pasif avantajları sayesinde oyunun en zorlu düşmanlarının çoğuna karşı kendini koruyabilir.

Runik ve Cooldown'a verilen büyük bonusların yanı sıra yüksek bir Savunma statüsü ile bu zırh, savaş tarzı Kratos'un Runik yeteneklerini yoğun şekilde kullananlar için harika çalışıyor. Daha da iyisi, zırh, Kratos Runik saldırıları kullanırken potansiyel olarak tüm hasarı engelleyebilen Arcane Protective Barrier avantajına sahiptir.

FOXNGAME

God of War Sindri zırhı nasıl yapılır?

God of War’da Sindri'nin zırh setini üretmeden önce, oyundaki son Draven Favor yan görevi olan Hail to the King'i tamamlaması gerekir. Bunu yaptıktan sonra, iki Royal Dwarven setinden birini yapmak için gereken tarifi ve malzemelere sahip olacaksınız. Bunlardan birini ürettikten sonra diğeri yalnızca Hacksilver kullanılarak üretilebilir.

 • Sindri Göğüs Zırhı: 1 x Ultimate Sacrifice ve 20.500 Hacksilver
 • Sindri Eldivenler: 1 x Screams of the Innocent ve 15.400 Hacksilver
 • Sindri Bel Koruma: 1 x Dragon's Fury ve 15.400 Hacksilver

God of War Brok Zırh Seti

Sindri'nin zırhında olduğu gibi, Brok seti yalnızca 7. seviyeye yükseltilebilir, bu da onu Epic veya Perfect zırh setlerine kıyasla biraz dezavantajlı hale getirir. Bununla birlikte, hala kullanımları vardır ve mükemmel doğuştan gelen yetenekler seçimiyle Sindri'nin zırhından farklıdır.

Brok'un zırhının her bir parçası, Kratos'un öfke ölçerin dolma oranını %10 artırarak oyuncuların Spartan Rage'ini çok daha sık kullanmasını sağlar. Ayrıca gözle görülür şekilde daha yüksek bir Savunma statüsüne sahiptir, bu nedenle Runik saldırıları bu kadar sık kullanmayanlar için daha iyi bir seçenek sağlayabilir.

FOXNGAME

God of War Brok zırh seti nasıl yapılır?

Oyuncuların Brok zırh setini üretmeden önce, oyundaki son Draven Favor yan görevi olan Hail to the King'i tamamlamaları gerekir. Bunu yaptıktan sonra, iki Royal Dwarven setinden birini yapmak için gereken tarifi ve malzemeleri alacaklar. Bunlardan birini ürettikten sonra diğeri yalnızca Hacksilver kullanılarak üretilebilir.

 • Brok Göğüs Zırhı: 1 x Ultimate Sacrifice ve 20,500 Hacksilver
 • Brok Eldivenler: 1 x Screams of the Innocent ve 15,400 Hacksilver
 • Brok Bel Koruma: 1 x Dragon's Fury ve 15,400 Hacksilver

God of War Fallen Ash Zırh Seti

Fallen Ash zırhı, oyundaki en iyi görünen setlerden biridir (oyuncular New Game Plus'ta Zeus ve Ares setlerini ele geçirene kadar) ve sahip olunması gereken çok yönlü harika bir zırh setidir. 100 Savunma ve 24 stat Güç artışı ile bu zırh, her iki dünyanın da en iyisini sunar.

Zırhı gerçekten benzersiz kılan şey, Kratos'a hasar verecek kadar aptal olan herhangi bir düşmana sarsıcı yanık hasarı verme şansına sahip olan Retaliation of Fire perk yeteneğidir. Rakiplerin saldırırken sağlığını azaltabilen ve oyuncunun işini çok daha kolay hale getiren harika bir pasif yetenek.

FOXNGAME

God of War Fallen Ash zırh seti nasıl yapılır?

Fallen Ash zırh setini yapmak için oyuncular, yalnızca isteğe bağlı Muspelheim krallığında bulunabilen Smoldering Embers'a ihtiyaç duyacaklar. Onu yükseltmek için, sırasıyla Iron Cove'daki ve Niflheim'daki Efsanevi sandıklarda bulunan Pristine Ore of the Realm ve Aesirbane'in yanı sıra Muspelheim'a özel birkaç eşyaya da sahip olmaları gerekecek.

 • Fallen Ash Göğüs Zırhı: 24 x Smoldering Ember ve 16,400 Hacksilver
 • Fallen Ash Eldivenler: 18 x Smoldering Ember ve 12,800 Hacksilver
 • Fallen Ash Savaş Kemeri: 18 x Smoldering Ember ve 12,800 Hacksilver

God of War Valkyrie Zırh Seti

God of War Valkyrie zırh setini tamamen yükseltmeyi umanların, oyun boyunca bulunan dokuz ölümcül Valkyrie'yi yenmesi gerekecek. Zırhı basitçe elde etmek için, oyuncuların sadece üç tanesini yenmesi gerekecek: Hildr (Göğüs Zırhı), Gondul (Helheim) ve Olrun (Bel Koruması).

Valkyrie seti, 8. seviyeye ulaştığında Runik, Güç, Savunma ve Dolum Süresi'ne ve ayrıca dokuz Büyü Soketine büyük bonuslar verir. Valkyrie setini gerçekten parlatan şey, Eldiven'in Refreshing Light yeteneğidir; Runik bir saldırı öldürmesinin ardından tüm Runik saldırı bekleme sürelerini anında yenileme şansına sahiptir.

FOXNGAME

God of War Valkyrie zırh seti nerede bulunur?

Oyuncular, oyunun dokuz Valkyriesinden üçünü yenerek Valkyrie zırh setini elde edebilirler. Seti tamamen yükseltmek için gereken malzemeler, diğer altısını yenerek elde edilebilir.

 • Valkyrie zırhı: Niflheim'da Hildr'ı yen
 • Valkyrie Eldivenleri: Muspelheim'da Gondul'u mağlup edin
 • Valkyrie'nin Bel Koruması: Alfheim'da Olrun'u yen

─────────────────────────────────────────────────

► God of War Rehberi: Valkyrie'ler Nasıl Öldürülür?

─────────────────────────────────────────────────

God of War Ivaldi Zırh Seti

Ivaldi's Cursed Mist'i elde etmek ve yükseltmek biraz zaman ve çaba gerektirebilir, ancak bunu yapmak oyunculara oyunda muazzam bir avantaj sağlayabilir. Niflheim'daki labirentte Mist Echoes yetiştirerek elde edilen üç setten biri, diğer ikisi nasıl kullanıldıklarına bağlı olarak tartışmasız daha da iyi.

7. seviyede, 46 Güç, 112 Runik ve 136 Savunma verir, ancak gerçek değeri Kratos'un zırhı giyerken aldığı sürekli sağlık yenilenmesinden elde edilir. Ancak ne yazık ki, canlılıkta bir artış sunmuyor, bu da onu oyunun bazı zorlu patronları ve düşmanları için idealden daha az iyi yapıyor.

FOXNGAME

God of War Ivaldi Cursed Mist zırh seti nasıl yapılır?

Ivaldi's Cursed Mist zırh setini yapmayı uman oyuncuların isteğe bağlı Niflheim krallığını ziyaret etmeleri ve atölyeden Ivaldi'nin Paslı Zırhını almaları gerekecek. Onu elde ettikten sonra, labirentten temin edilen eşyaları kullanarak bir dizi Mist zırhı üretebilecekler. Zırhı yükseltmek için gereken malzemeler de labirentte bulunabilir.

 • Ivaldi's Spaulders of Cursed Mist: 5 x Niflheim Alloy, 1,500 Mist Echoes, ve 20,500 Hacksilver
 • Ivaldi's Bracers of Cursed Mist: 5 x Niflheim Alloy, 1,000 Mist Echoes ve 15,400 Hacksilver
 • Ivaldi's War Belt of Cursed Mist: 5 x Niflheim Alloy, 1,000 Mist Echoes ve 15,400 Hacksilver

God of War Ivaldi Endless Mist Zırh Seti

Mist zırh setinin en iyi ikinci çeşidi Ivaldi's Endless Mist'tir. 9. seviyede, tam bir set 137 Güç, 250 Savunma ve 176 Canlılık vererek onu büyük derecede dayanıklı hale getirir. Zırh, basit dövüş yapıları için en iyisidir ve ayrıca diğer Mist zırh setleriyle aynı inanılmaz derecede faydalı sağlık yenilenmesini sağlar.

Onu geride tutan tek şey, Runik yeteneklere bonus vermemesi. Ne de olsa Runik güçler, doğru kullanıldığında Kratos'u durdurulamaz hale getirebilecek ve oyunun sonuna doğru acımasız hasar verebilecek çok güçlü saldırılardır. Ne yazık ki, Endless Mist zırhı bunun için herhangi bir bonus sağlamıyor.

FOXNGAME

God of War Ivaldi Endless Mist zırh seti nasıl yapılır?

Ivaldi'nin Endless Mist zırh setini yapmayı uman oyuncuların isteğe bağlı Niflheim krallığını ziyaret etmeleri ve atölyeden Ivaldi'nin Paslı Zırhını almaları gerekecek. Onu elde ettikten sonra, labirentten temin edilen eşyaları kullanarak bir dizi Mist zırhı üretebilecekler. Zırhı yükseltmek için gereken malzemeler de labirentte bulunabilir.

 • Ivaldi's Cuirass of Endless Mist: 5 x Niflheim Alloy, 1,500 Mist Echoes ve 20,500 Hacksilver
 • Ivaldi's Gauntlets of Endless Mist: 5 x Niflheim Alloy, 1,000 Mist Echoes ve 15,400 Hacksilver
 • Ivaldi's War Belt of Endless Mist: 5 x Niflheim Alloy, 1,000 Mist Echoes ve 15,400 Hacksilver

───────────────────────────────────────────

► En Güçlüden En Zayıfa God of War Tanrıları

───────────────────────────────────────────

God of War Ivaldi Deadly Mist Zırh Seti

Ivaldi'nin Deadly Mist seti, New Game Plus moduna özel olanlar dışında tartışmasız en iyi zırhtır. Tamamen yükseltildiğinde, Kratos'u sürekli iyileştiren Yenileyici Öz avantajının yanı sıra 85 Güç, 68 Runik, 168 Savunma ve 50 canlılık sağlar.

Ölümcül Sis setinin genellikle Ivaldi'nin diğer zırhına tercih edilmesinin nedeni, istatistiklerin tartışmasız en dengeli olmasıdır, yani herhangi bir yapı onu alıp iyi kullanabilir. Elbette, başka bir zırh setinin neden belirli bir yapıya daha iyi uyabileceğine dair bir dava yapılabilir, ancak bu, hepsi için işe yarıyor.

FOXNGAME

God of War Ivaldi Deadly Mist zırh seti nasıl yapılır?

Ivaldi'nin Deadly Mist zırh setini yapmayı uman oyuncuların isteğe bağlı Niflheim krallığını ziyaret etmeleri ve atölyeden Ivaldi'nin Paslı Zırhını almaları gerekecek. Onu elde ettikten sonra, labirentten temin edilen eşyaları kullanarak bir dizi Mist zırhı üretebilecekler. Zırhı yükseltmek için gereken malzemeler de labirentte bulunabilir.

 • Ivaldi's Pauldrons of Deadly Mist: 5 x Niflheim Alloy, 1,500 Mist Echoes ve 20,500 Hacksilver
 • Ivaldi's Gauntlets of Deadly Mist: 5 x Niflheim Alloy, 1,000 Mist Echoes ve 15,400 Hacksilver
 • Ivaldi's War Belt of Deadly Mist: 5 x Niflheim Alloy, 1,000 Mist Echoes ve 15,400 Hacksilver

God of War Ares Zırh Seti

Gerçek God of War olmak isteyenler için Ares'in zırhı 137'ye kadar Güç, 200 Savunma, 76 Şans ve 100'e kadar Bekleme Süresi sağlar. Rage Field, Rage'in kazanıldığı hızı büyük ölçüde artırır ve ayrıca boşalma hızını belirgin şekilde azaltır. Bununla birlikte, oyuncuların bu zırhı giymeye karar verirlerse Rage barlarının bir kısmını feda etmeleri gerekeceğinden, bir takas söz konusudur.

FOXNGAME

God of War'da Ares zırhı nasıl yapılır?

God of War Ares Zırhı, yalnızca oyuncular ejderha Hræzlyr'i yendikten sonra New Game Plus modunda üretilebilir. Seti hazırlamak ve yükseltmek, büyük miktarda Hacksilver ve Skap Slag gerektirir; New Game Plus modunda sandıklarda bulunan veya belirli düşmanlar tarafından düşürülen nadir bir bileşen.

 • Ares Zırhı: 24 x Skap Slag ve 75.500 Hacksilver
 • Ares Eldivenleri: 20 x Skap Slag ve 56.600 Hacksilver
 • Ares Savaş Kuşağı: 20 x Skap Slag ve 56.600 Hacksilver

God of War Zeus Zırh Seti

Bir zamanlar Kratos'un babasına ait olan Zeus zırh seti, birçok kişi tarafından oyunun en iyisi olarak kabul edilir. 145 Güç, Savunma ve Runik ile Kratos'un düzenli saldırılarının gücünü büyük ölçüde artıran bir yeteneğin yanı sıra, bu zırh şakaya gelmez ve onu elde etmeye çalışanlar için uygun bir ödülden daha fazlasıdır.

Kratos, Zeus setini giyerken düşmanları delip geçebilir, ancak bu avantaj, düşmanların Kratos'a verdiği hasarı da artırır. Oyun tarzına bağlı olarak, oyuncular ihtiyaçlarına en uygun dengeyi bulmak için farklı bir set seçmek veya setleri birleştirmek daha iyi olabilir.

FOXNGAME

God of War Zeus'un zırhı nerede bulunur?

God of War Zeus zırh seti, New Game Plus modunda oynarken üç Valkyrie'yi yenerek elde edilir. Seti yükseltmek için büyük miktarda Hacksilver ve Skap Slag gerekir; New Game Plus modunda sandıklarda bulunan veya belirli düşmanlar tarafından düşürülen nadir bir bileşen.

 • Zeus Zırhı: New Game Plus modunda oynarken Midgard'da Sigrun'u yenin
 • Zeus Eldivenleri: New Game Plus modunda oynarken Muspelheim'da Gondul'u yenin
 • Zeus Savaş Kemeri: New Game Plus modunda oynarken Niflheim'da Hildr'ı yenin

God of War’ın en iyi zırh setleri bu şekilde, siz kendi oynanış tarzınıza göre hangisinin daha iyi ve kullanışlı olduğuna kendiniz karar vermelisiniz.


► Güvenilir ve indirimli God of War satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/god-of-war 

×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}