Gelecek Haftanın Epic Games Mağazası Ücretsiz Oyunu

Gelecek Haftanın Epic Games Mağazası Ücretsiz Oyunu
Gone Home ve Hob'i Epic Games Store'da hemen ücretsiz olarak sahip olabilirsin.

Epic Games Store'daki bu haftanın ücretsizleri yayınlandı. Şu andan itibaren 9 Nisan'a kadar Gone Home ve Hob'i oyunlarını ücretsiz olarak alabilirsiniz. Epic, her zamanki gibi, önümüzdeki haftaki Sir Arthur Conan Doyle'un "dedektif" karakteriyle yaptığı bir macera oyunu olan Sherlock Holmes: Crimes and Punishments'ı açıkladı. Buna göre Crimes And Punishments 9 Nisan'dan itibaren 8:00 PT / 11:00 ET'de ücretsiz olacak. Herhangi bir Epic freebie'yi talep etmek için ücretsiz bir Epic Games hesabına ihtiyacınız var ve en iyisi de aldığınızda oyun sizde kalacak.

İlk olarak 2014 yılında piyasaya sürülen Sherlock Holmes: Crimes and Punishments, Frogwares tarafından geliştirilen birçok Sherlock oyunundan biridir. Sherlock Holmes gibi büyük eserlerden yararlanan polisiye oyunlar her zaman tatmin edici olmasa da bu oyungerçekten harika bir macera oyunu gibi görünüyor.

Oyun içerisinde, güvenilir yardımcınız Dr. Watson ile birlikte çözmeniz gereken altı ayrı soruşturmaya sahipsinizdir. Ana oyun mekaniklerinden biri, her bir durumdan ve görüntüden ipuçları çıkarmaktır. Her davayı çözebiliyor olmanız ve suçluyu bulduktan sonra yapabileceğiniz ahlaki seçimlerin hikayeye daha da fazla katman eklemesine izin vermesi oyunun ana gidişatında olacaktır.

Daha fazkası için takipte kalın.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.