Frostpunk satın al - Frostpunk oyunu şimdi foxngame'deFrostpunk bir strateji hayatta kalma oyunudur. Dünyadaki son şehrin hükümdarı olarak, hem vatandaşlarını hem de altyapısını yönetmek sizin görevinizdir. Toplumunuzun hayatta kalmasını sağlamak için hangi kararları alacaksınız? Kırılma noktasına itildiğinizde ne yapacaksınız? Bu süreçte kim olacaksınız?


Tür: Survival Strateji
Yıl: 2018
Yayıncı:
11 bit studios

  Oyun Hakkında

  Check out upcoming 11 bit studios title:

  https://store.steampowered.com/app/330020/Children_of_Morta/

   

  FROSTPUNK SEASON PASS

  FOXNGAME

   

  DAHA BÜYÜK. DAHA İYİ. DAHA SOĞUK.

  BIGGER. BETTER. COLDER.


  Since the release, Frostpunk has become more complex, deeper and even more stunning than ever before - thanks to all the free updates that were delivered, based on our Development Roadmap. 

  Experience the unmatched society survival game once more, now enchanced with The Fall of Winterhome story scenario, new difficulty settings, more customization options and - most importantly - Endless Mode with its unique maps, mechanics and buildings.

  Learn more about all the updates:
   
  • Endless Mode
  • The Fall of Winterhome scenario
  • Survivor Mode
  • People & Automatons
  • Winter Snapshots

  However, that is not our last word. We have more updates and surprises coming in the future. Stay tuned for more information. 
  But for the time being... New London awaits your orders, Captain.

   

  Oyun Açıklaması

  FOXNGAME

  ŞEHİR HAYATTA KALMALI


  Frostpunk; This War of Mine'nin yaratıcılarının en yeni çıkarmış olduğu, ısının yaşam ile eş anlamlı hale geldiği ve her kararın bir bedelinin olduğu toplumsal bir hayatta kalma oyunudur. Tamamen donmuş bir dünyada insanlar, olağanüstü soğukla başa çıkabilmek için buhar gücü teknolojisini geliştirmektedirler. Dünyadaki son şehri inşa etme ve halkınızın hayatta kalması için gerekli araçları güvence altına alma göreviyle karşı karşıyasınız.

  İyileştirme ve kaynak yönetimi, sık sık merhamet ve iyi niyet ile alınan kararlarla bozulmaktadır. Şehir ve toplum yönetimi; hükümdarın vaktinin çoğunu tüketecek ancak dış dünyayı keşfetmenin önemi, şehrin tarihini ve bugünkü durumunu anlamayı sağlayacaktır.

  Halkınızın hayatta kalması için hangi kararları alacaksınız? Çaresiz kaldığınızda neleri göze alacaksınız? En önemlisi de bunlar olurken nasıl biri olacaksınız?

  KENDİ KANUNLARINIZI KOYUN

  Gelişen toplumunuzun varoluşunu düzene sokacak kanunlar koyun. Günlük çalışma saatlerini, sağlık sigortalarını, dağıtılan erzak miktarlarını ve günlük yaşamın hayati öneme sahip diğer yönlerini düzenleyin. Onlara umut verin ve onları memnun edin – Halkınızın karnını tok tutmak ve onları korumak gibi en temel ihtiyaçları temin etmek ne kadar önemliyse, halkınızın moralini yüksek tutmak da o kadar önemli.
  FOXNGAME

  TOPLUMUNUZU ŞEKİLLENDİRİN

  Bir dönüm noktasına ulaşırsanız, halkınızın gideceği yolu belirlemek konusunda asla tereddüt etmeyin. İnsanlarınızı demir yumrukla mı, yoksa onlara merhamet gösterip inanç aşılayarak mı yöneteceksiniz? İsterseniz uç noktalarda gezin, isterseniz aralarında bir denge kurmaya çalışın ama şunu aklınızdan çıkarmayın: geri dönüş yok.
  FOXNGAME

  SEÇENEKLERİNİZİ ÖLÇÜP TARTIN

  Verdiğiniz bazı kararlar gözünüze önemsiz görünecek – başı sıkışmış bir şehir sakinin kaderine hükmetmek veya yeni doğmuş bir fraksiyonun talepleriyle ilgilenmek gibi. Ancak yaptığınız ufak tefek şeyler bir araya geldiklerinde hiç beklenmedik sonuçlar doğurabilir. Halkınız size inanıp güveniyor ama sadakatlerinin de bir sınırı var elbette. Liderlik omuzlarınızda bir yük olabilir.
  FOXNGAME

  YENİ TEKNOLOJİLER GELİŞTİRİN

  Hayatta kalmak ilerleme gerektirir. Mevcut durumlar karşısında eyleme geçin ancak uzun vadede olacakları da gözden kaçırmayıp kalkınma ve teknolojik ilerlemelere yatırım yapın. Kendi enerji ihtiyacını kendi karşılayan otomatlar, hava araçları ve diğer teknik mucizeler ile destekli çok gelişmiş bir altyapıyı sağlamak zor olabilir ancak bunu başarmak mümkün. Her şey yönetim ve liderlik becerilerinize bakıyor.
  FOXNGAME

  DONMUŞ TOPRAKLARI KEŞFEDİN

  Birincil önceliğiniz New London (Yeni Londra) olacak ancak dünyada kendi şehrinizin sınırları içinde bulunanlardan çok daha fazlası var. Keşif gezilerine çıkmak riskli olacaktır ama bu risk size beraberinde önemli istihbaratlar, kıymetli erzaklar getirebilir, halkınızın nüfusunu büyütebilir. Dışarıdaki bazı insanların kaderi sadece ve sadece sizin elinizde yatıyor.
  FOXNGAME

  SONSUZ OYUNUN TADINI ÇIKARIN

  Frostpunk’un Sonsuz Oyun Modu, topluluğumuzun istediği ve uzun zamandır beklenen en son güncellemedir. Oyunun yeni haritalar, oyun modları, mekanikler sunan şimdiye kadarki en büyük DLC'si olup; Frostpunk deneyiminin daha önce hiç olmadığı kadar derinlerine dalmanızı sağlayacak.
  FOXNGAME

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Nasıl Yüklenir?

  Frostpunk
  Frostpunk

  Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: 3.2 GHz Dual Core Processor
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660, Radeon R7 370 or equivalent with 2 GB of video RAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible
  • İlave Notlar: Please make sure that you have the latest VC package installed, and - if you're using Windows 7 or 8 - that you have the KB4019990 update applied.
  Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: 3.2 GHz Quad Core Processor
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 970, Radeon RX 580 or equivalent with 4GB of video RAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible
  • İlave Notlar: Please make sure that you have the latest VC package installed, and - if you're using Windows 7 or 8 - that you have the KB4019990 update applied.
  FOXNGAME
  Ücretsiz işlem
  Komisyon ya da kesinti yok
  FOXNGAME
  Güvenli Alışveriş
  3D Secure, Paytr, GPay
  FOXNGAME
  Referans Sistemi
  %1 kazanç sağlayın.
  FOXNGAME
  24/7 Destek
  Destek hep yanınızda.
  FOXNGAME
  Çekilişler
  Takip et, kazan.