Fortnite Yaması Ertelendi Ama Yeni Chicken Dance Emote'u Erişilebilir

Fortnite Yaması Ertelendi Ama Yeni Chicken Dance Emote'u Erişilebilir
Fortnite'ın bir sonraki güncellemesi ertelendi

Güncelleme: Yeni Fortnite düzeltme eki, Epic'in belirtilmemiş sorunların keşfinden dolayı ertelendi. Epic, bununla ilgili olarak, bazı görevlerin beklendiği gibi çalışmayabileceğini söyledi.

Asıl hikaye aşağıdaki gibidir.

Fortnite yeni güncellemeler almaya devam ediyor. Geliştirici Epic Games, bugün Twitter'da , Battle Royale oyununun bir sonraki güncellemesinin 15 Mayıs'ta yapılacağını duyurdu .

Sürüm 4.2 yarın 1 AM PT / 4 AM ET'den başlayarak ulaşacak ve bununla ilgili bir kaç aksaklık olacak. Ancak, Epic bu yaşanan aksaklığın süresinin ne kadar süreceğini belirtmedi. Yama, PlayStation 4, Xbox One ve PC için bekleniyor ve kullanılabilir olduklarında yama notlarıyla geri döneceğiz.

Diğer Fortnite haberlerinde, Epic başka bir dans emote ekledi. Buna Chicken Emote adını verdi ve gerçekten Gob'un Arrested Development  gibi harika dansı olacağa benziyor. Yukarıdaki videoda dansı görebilirsiniz.

Diğer Fortnite emote ve kostümlerinde olduğu gibi, Chicken Emote sadece sınırlı bir süre için mevcut olacaktır.

Yarın Fortntie yaması , Infinity Gauntlet modunu oyundan çıkaracak olan bir yama gibi görünüyor. Bu mod size Avengers: Infinity War kötü adam Thanos olarak oynama şansı veriyor.
 

Hemen ​Fortnite V Papel satın al!