Five Dates Merak Uyandırmaya Devam Ediyor

Five Dates Merak Uyandırmaya Devam Ediyor
Bir nevi flört similasyon oyunu olan Five Dates, kullanıcılar tarafından çok merak ediliyor...

Five Dates , FMV (Full Motion Video) türünde, Wales Interactive sunduğu bir oyunudur . Başka bir aksiyon ya da gerilim oyunu yapmak yerine, nefis bir şekilde romantik komedi yarattılar. Bu kategoriden daha önce oynadıysanız, ne bekleyeceğinizi bileceksiniz, bu bir video oyunundan çok etkileşimli bir film.

FOXNGAME

Senaryosu, Covid salgınından sonra kısıtlamalar uygulanan Londra'da olduğu için oldukça güncel. Bunun anlamı, insanların hala işe gidip gelmelerine, alışverişe gitmelerine veya tıbbi randevulara gitmelerine izin veriliyor fakat hepsi bu. Arkadaşlarınızla veya ailenizle dışarı çıkıp sosyalleşmek yok. Bekar olanlar ve kendi başlarına yaşayanlar için oldukça yalnız kalıyor. Neyse ki, dijital sosyalleşmede uzmanlaşmış yeni bir uygulama ortaya çıktı.

FOXNGAME

Vinny, bu garip zamanlarda aşka bir şans vermeye karar vermiş 27 yaşında bir adam. Profil resmini, favori ve ilgi alanlarının yanı sıra mesleğinin ne olduğunu seçerek profilini oluşturmaya yardımcı olacaksınız. Bu seçimlerin gelecekte yapacağınız sohbetler üzerinde bazı küçük etkileri olacak, ancak hiçbir şeyi büyük ölçüde değiştirmeyecek. Yine de, Vinny’i kişiselleştirebilmek güzel.

FOXNGAME

Uygulamaya göz atabileceğiniz beş uygun bayan var, ancak ilk randevuda bunlardan yalnızca üçünü seçebilirsiniz. İlk buluşma size potansiyel olarak kimlerle uyumlu olduğunuzu görme fırsatı verir. Birisi hakkında çok az şey bildiğinizde, yanlış bir şey söylemek çok kolay olabilir. Vinny'nin bir şeyler söylemesini sağlayabileceğiniz, oldukça zararsız görünen ve potansiyel sevgilinizin ilgisinin hızla azaldığını izleyebileceğiniz oldukça eğlenceli anlar var.
 

Hemen Five Dates Almak İçin Tıkla!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.