First Strike 3. ve 4. Açık Eleme kayıtları başladı!

First Strike 3. ve 4. Açık Eleme kayıtları başladı!
Ayrıca 2. Açık Eleme kayıtları devam ediyor.

Türkiye’nin en iyi VALORANT oyuncuları, ilk şampiyon unvanını alarak isimlerini espor tarihine yazdırmak için ödül havuzunun 400.000 TL olduğu First Strike’ta mücadele ediyor! Bununla birlikte First Strike 3. ve 4. Açık Eleme kayıtları devam ediyor!

TURNUVA REHBERİ

Turnuvaya katılabilmek için başvuru yapmadan önce şunları bilmeniz gerekiyor; - Bir ESL hesabı ile siteye giriş yapmanız gerekmektedir. - Tüm oyuncular 16 yaşında ya da daha büyük olmalıdır. - Tüm oyuncular ölümsüzlük 1 aşamasında ya da daha yüksek bir seviyede olmalıdır. - Turnuvaya kayıt olmadan önce tüm oyuncularınızın ACT 3'te yerleştirme maçlarını oynadığından ve ölümsüzlük 1 veya üzeri seviye olduğundan emin olunuz! - Takımdaki oyuncuların en az üçü (3) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalıdır.

Turnuvaya nasıl kayıt olunur?

- Turnuvaya kayıt olabilmek için bir ESL Play hesabına sahip olmanız ve bu hesap ile ESL Play'e giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

- ESL hesabı ile siteye giriş yaptıktan sonra ESL Play üzerinde bir takımda olmanız ya da bir takım oluşturmanız gerekmektedir.

- Takım oluşturmak ya da kayıtlı olduğunuz takımları görmek için Takımlarım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

- Bir takım oluşturduktan sonra turnuvaya kayıt olmadan önce tüm takım arkadaşlarınızı bu takıma davet etmiş olmanız gerekmektedir. Arkadaşlarınızı takıma davet edebilmek için takım sayfanızda sağ altta bulunan Team Control Center linkine tıkladıktan sonra Invite players to your team altındaki linki arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Takım arkadaşlarınız ESL Play'e giriş yapmış olmaları durumunda otomatik olarak takımınıza katılacaklardır.

- Tüm oyuncular yaş, VALORANT ıD ve ikamet bilgilerini doğru bir şekilde girdiğinden emin olduğunuz zaman katılmak istediğiniz turnuva sayfasına giderek, sağ tarafta bulunan panelden takımınızı seçmeniz ve kayıt ol butonuna tıklamanız yeterlidir.

- Valorant ID nizi kayıt ederken Takma Adınızın yanında bulunan #000 kısmını da yazmanız gerekiyor. Örnek Valorant ID

- Takım seçtiğiniz halde kayıt ol butonu tıklanamıyor durumdaysa, takım hazır değil seçeneği altında bulunan takım durumuna tıklayarak, hangi oyuncuların bilgilerinin eksik olduğunu görebilirsiniz. Bilgileri eksik olan oyuncular bilgilerini tamamladığı zaman turnuvaya kayıt olabilirsiniz.

Turnuvaya kaydımız ne zaman onaylanır?

- Takımların kayıtlarının onaylanması için başvurunuzu bir ESL Hakeminin incelemesi gerekmektedir. Bu birkaç gün sürebilir.

- Tüm oyuncular VALORANT ID'lerini doğru girmiş olmalı ve kurallarda belirtildiği gibi tüm oyuncular ölümsüzlük 1 aşamasında ya da daha yüksek bir seviyede olmalıdır.

- Bir takımda gereklilikleri karşılamayan bir oyuncu varsa takım başvurusu kabul edilmez ve takımın kaydı silinir.

Kaydımız onaylandı şimdi ne olacak?

- Kaydı onaylanan takımların kaptanlarına ESL Play üzerinden bir kod göndereceğiz. Kaptanlar bu kodları Discord kanalımızda bulunan kod-gir bölümüne yazarak katıldıkları elemenin rolünü alabilecekler.

- Kaydınızın onaylanması kesin kayıt anlamına gelmemektedir. Turnuvada oynayabilmek için turnuva sayfasında belirtilen check-in saatinde bir takım oyuncusu turnuva sayfasına girerek check-in butonuna tıklamalıdır. Check-in yapmayan takımlar kesinlikle turnuva ağacında yer alamayacaktır.

Rakibimizi nereden, ne zaman, nasıl göreceğiz?

- Eşleşmeler turnuva saatinde belli olacaktır. Turnuva başlangıç saatinde turnuva sayfasındaki panelden ya da ESL Play hesabınızın sağ alttaki maçlarım bölümünden rakibinizi görebilirsiniz. Unutmayın! Eğer check-in yapmadıysanız turnuva ağacında yer almayacaksınız.

Maçlar ne zaman oynanacak?

- Tüm elemelerin maçları eleme sayfalarında belirtilen tarihlerde saat 17.00’de başlayacaktır.

- Unutmayın! Elemelerdeki maçlar arka arkaya günlerde oynanacaktır. Bir elemeye katıldığınızda finale kadar her gün maç oynamak zorunda olabileceğinizi bilerek elemeye katılmanız gerekmektedir.

- Eleme karşılaşmalarında maçlar belirlenen tarihlerde ve saatlerde oynanmak zorundadır. Bu tarihlerin ya da saatlerin değiştirilmesini/ertelenmesini takımlar talep edemezler.

- Her gün kaç maç oynanacağı bir ESL Hakemi tarafından katılım sayısının gerekliliğine göre Discord kanalından duyurulacaktır.

Rakibimiz belirlendi şimdi ne olacak?

- Rakibiniz belirlendikten sonra sağ taraftaki menüdeki maç sohbeti bölümünden kurallarda belirtildiği şekilde harita yasaklamaya başlayın.

-Tüm yasaklama ve seçimler ESL Play Chat üzerinden yapılmalıdır. Seçimlerin buradan yapılmaması yanlış haritada oynanması sonucu maçlar oynandıktan sonra yapılan itirazlar kabul edilmeyecektir

- Harita Yasaklama/Seçime turnuva sayfasının sol tarafındaki takım başlayacaktır.

- Yasaklama/Seçim bittikten sonra turnuva sayfasının sol tarafındaki takım lobiyi kuracaktır ve rakibini davet edecektir. Tüm oyuncular lobiye girdikten sonra lobinin ekran görüntüsünü alınız.

- Tüm oyuncuların harita seçimi tamamlandıktan 10 dakika sonra lobide hazır olmaları ve maçın başlaması gerekmektedir.

- Rakibiniz 15 dakika sonunda hala lobiye gelmediyse ya da maçın başlamasını sağlamıyorsa maç sayfanıza giderek bir itiraz bileti oluşturun ve hakemlerin bu bilete cevap vermesini bekleyin.

- Maça başlamadan önce iki takım da lobi ayarlarının doğruluğunu onaylamalı ve maça öyle başlamalıdır. Bir maç başladıktan sonra lobi ayarlarıyla ilgili yapılacak itirazlar dikkate alınmayacaktır.

Maçımız bitti şimdi ne olacak?

- Maçınız tamamlandıktan sonra aşağıda verilen örnekler şeklinde ekran görüntüsü alın ve maç sayfanıza yükleyin.

Yanlış şekilde alınmış ekran görüntüsü: [1], [2], [3]

Doğru şekilde alınmış ekran görüntüsü: [1], [2]

- Kazanan takım maçın skorunu girmeli. Kaybeden takım ise skor girildikten sonra maç sonucunu onaylamalıdır. Sonucu onaylamadan lütfen turnuvayı terk etmeyin!

- Rakip takım maç sonucunu onaylamazsa hakemler belli bir süre sonra ekran görüntüsü ile maç sonucu kanıtlanmış maçların sonuçlarını otomatik olarak onaylayacaktır.

- Maç sonucu girilmemiş, ekran görüntüsü yüklenmemiş ya da maçın durumu hakkında hakemlere herhangi bir bildirim yapılmamışsa. Bir süre sonra ESL hakemleri takımları diskalifiye edebilir.

Kuralları okumadan bir turnuvaya asla katılmam!

- Kurallara turnuva sayfasında bulunan kurallar kısmından ulaşabilirsiniz.

- Unutmayın! Turnuvaya katılan tüm oyuncular burada belirtilen kuralları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. ESL hakemleri buradaki kurallara göre karar vermektedir ve oyuncuların kuralları okumamış olması bu kararı değiştirmeyecek ya da etkilemeyecektir.

Discord kanalına nasıl ulaşabilirim?

- Daha fazla bilgi ve duyurular için Discord kanalına katılmanız gerekmektedir. Ancak turnuva sırasında oluşacak sorunların Discord üzerinden değil, itiraz biletleri ile ESL Play üzerinden çözülmesi gerektiğini unutmayın!

Beni Discord Kanalına Işınla

VALORANT VP SATIN AL

play.eslgaming'den alıntıdır.
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.