FIFA 23 Kariyer Modu Yenilikleri: Menajerler, Transferler

FIFA 23 Kariyer Modu Yenilikleri: Menajerler, Transferler
FIFA 23'ün Kariyer Modu, Kişilik Özellikleri, özgün menajerler ve transfer değerlendirmeleri gibi bir dizi yeni özellik sunuyor.

FIFA 23, oyunun popüler Kariyer Modunda bir dizi büyük değişiklik sunacak ve yeni özelliklerle hem oyuncu hem de menajer tasarruflarını alt üst edecek. Kişilik özelliklerinden transfer değerlendirmelerine kadar, FIFA 23 Kariyer Modu’ndaki her şeyi sizler için bir araya getirdik.

Dünyanın en büyük futbol oyunu 2023/24 sezonu için EA Sports FC'ye dönüşmeye hazırlanırken FIFA 23, uzun soluklu serinin son bölümü olacak. Şimdiye kadarki en gerçekçi futbol deneyimi için yeni HyperMotion 2 teknolojisi ve büyük set parçaları değişiklikleri ile dört gözle bekleyeceğiniz çok şey var.

───────────────────────────────────────────────

► FIFA 23: Tüm Yeni Ligler, Takımlar ve Stadyumlar

───────────────────────────────────────────────

FIFA 23 Kariyer Modu Değişiklikleri: Gerçek menajerler, oynanabilir özetler, transfer değerlendirmeleri

FOXNGAME

Ultimate Team her yıl tartışmalara hakim olsa da, FIFA'nın Kariyer Modu'nda oyuncu olarak hayallerini yaşamak isteyen veya favori takımlarını menajer olarak zafere ulaştırmak isteyen oyuncularla dolu sadık bir hayran kitlesi var.

Kariyer Modu'nu sevenler için iyi haber şu ki EA Sports, hem oyuncu hem de menajer tasarruflarında oyuna bir dizi ekleme getiriyor.

  • Oynanabilir Öne Çıkanlar
  • Birleşik Menüler
  • Kişisel özellikler
  • Saha Dışı Aktiviteler
  • Transfer Değerlendirmeleri
  • Gerçek Menajerler

FIFA 23: Oynanabilir Öne Çıkanlar

Bir sezon boyunca her maçın her dakikasını oynamaktan bıktınız mı? Sonuca odaklanmak, kontrolünüz yokmuş gibi hissetmenize neden oluyor mu? İkisi arasındaki boşluğu dolduran yepyeni bir sistem olan “Oynanabilir Öne Çıkanlar”a merhaba deyin.

Oynanabilir Öne Çıkanlar, oyuncuların "bir maçın sonucunu tanımlamaya" yardımcı olmak için önemli anların kontrolünü ne zaman ele alacaklarını seçmelerine olanak tanır. Oynanabilir Öne Çıkanlar, son dakika saldırısından sakatlık süresinde canınızı korumaya kadar, oyuncuların sezonunuzu başlatabilecek veya bitirebilecek "dinamik olarak oluşturulmuş önemli anlarda" yer almasına izin verecek.

FIFA 23’ün Kariyer Modu’na eklenecek Oynanabilir Öne Çıkanlar hem oyuncu hem de menajer kayıtlarında mevcut olacak.

FIFA 23: Birleşik Menüler

EA Sports, tüm modlarda Birleşik Menü sistemi oluşturmaya çalışırken, Kariyer Modu FIFA 23'te makyajlanıyor. 

Bu, Kariyer Modu menülerinizin Ultimate Team'deki gibi görüneceği ve hangi modun favoriniz olduğuna bakılmaksızın modern bir sistem sunacağı anlamına gelir.

FIFA 23: Kişisel özellikler

FOXNGAME

FIFA 23'ün oyuncu Kariyer Modu’ndaki yeniliklerden biri de Kişilik Özellikleridir. Nasıl oynamayı seçtiğiniz, oyunun size istatistiklerinizi iyileştirebilecek bir kişilik özelliği kazandırmasına yardımcı olacağından, her zamankinden daha fazla etkiye sahip olacak.  

Örneğin, çok şut atan bir oyuncu, baskın özelliği olarak Maverick kişiliğine sahip olacak ve bitirme istatistiklerinizi iyileştirebilir. Takım arkadaşları için rol model olan özverili oyuncular Heartbeat özelliğini kazanırken, yaratıcı tipler Virtüözler (olağanüstü yetenek) olarak etiketlenecek.

FIFA 23: Saha Dışı Aktiviteler

Futbolun en üst seviyesinde olmak, sadece sahada yaptıklarınızla ilgili değildir. Bu nedenle FIFA 23'ün Oyuncu Kariyer Modu, Saha Dışı Aktiviteler sunuyor. Zindeliğinizi geliştirmek için kişisel bir antrenör kiralayın veya yaralanmaları önlemek için sauna satın alın ve rakiplerinize karşı avantaj elde edin.

Ayrıca en iyi takım oyuncusu olabilir ve yaralı takım arkadaşlarınızı kontrol edebilir veya evinizdeki oyun odasında rahatlayabilirsiniz. Maaşlarınızla ne yapacağınız size kalmış.

─────────────────────────────────────────────────────────

► FIFA 23 Rehberi: Serbest Vuruşlar, Kornerler ve Penaltılar

─────────────────────────────────────────────────────────

FIFA 23: Transfer Değerlendirmeleri

FOXNGAME

Teknik direktörler için FIFA 23'ün transfer piyasası transfer değerlendirmeleri sayesinde her zamankinden daha zor olacak. Bir oyun içi transfer analisti, yaptığınız herhangi bir imzanın maliyetini, yaşını ve potansiyelini gözden geçirecek, bu bilgileri panonuza iletecek ve menajer puanınızı etkileyecektir.

Akıllı transferler yapın ve genç, yetenekli oyuncuları getirin. Çok fazla eski oyuncuya çok fazla para harcarsanız, yönetim kurulu size çantalarınızı toplamanızı söyleyebilir.

FIFA 23: Gerçek Menajerler

Futbol taraftarları ilk kez kulüpleri devralabilecek ve gerçek dünyayı taklit ederek gerçek menajerler olarak oynayabilecekler.

İster Jurgen Klopp'un Liverpool'daki heavy metal çağını sürdürmek, ister Manchester United'ı Erik Ten Hag olarak oyunun zirvesine döndürmek isteyin, FIFA 23'te herkes için bir menajer var.

FIFA 23, Yaya Toure ve Park Ji-Sung gibi yeni FUT Kahraman Kartları ve Juventus'un dönüşü ile gelmiş geçmiş en büyük futbol oyunlarından biri olmaya hazırlanıyor. FIFA 23 PC gereksinimlerinin tamamıyla çıkış gününe hazır olduğunuzdan emin olun.


Tüm oyun içerikleri, indirimler ve fırsatlar için sosyal medya hesaplarımızı takibe alın!

Instagram

Twitter

Youtube

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.