FIFA 22’de Yeni Takım 'Wrexham AFC'

FIFA 22’de Yeni Takım 'Wrexham AFC'
Dün yapılan bir açıklamaya göre Wrexham AFC FIFA 22’ye dahil edildi. Dünyaca ünlü aktörler Rob McElhenney ve Ryan Reynolds’un sahipliğini yaptığı futbol kulübü, Rest of World kategorisinde karşımıza çıkacak.

Dün FIFA Infinity hesabından atılan bir tweete göre İngiltere beşinci seviye Galler kulübü Wrexham AFC, FIFA 22’deki lig dışı oynanabilen tek takım olacak. Diğer İngiliz ve Galler kulüpleri Premier Lig, Şampiyonluk, Birinci Lig ve İkinci Lig menülerinden erişilebilir olacak. Wrexham AFC ise karşımıza Rest of World kategorisinde çıkacak. Wrexham AFC dünyadaki en eski üçüncü futbol kulübü olma ünvanına sahip. Yine de FIFA 22’ye girme sebebinin başka olduğunu düşünüyoruz. Şubat 2021’de, Deadpool ve başka pek çok filmden tanıdığımız Ryan Reynolds ve It’s Always Sunny In Philadelphia dizisinin yaratıcısı Rob McElhenney, Wrexham AFC’yi satın aldılar. Hayranları tarafından coşkuyla karşılanan bu gelişme, kulübün görünürlüğünü ve popülerliğini önemli ölçüde arttırdı. O kadar ki, Welcome to Wrexham adında bir belgeselin çekilmesine kadar gitti.

─────────────────────────────────────────────────────────

► FIFA 22 Sistem Gereksinimleri, Çıkış Tarihi, Ön Sipariş

─────────────────────────────────────────────────────────

FIFA 22 Rating, Demo ve Diğer Detaylar

Çıkış yapmasına az bir süre kalmışken FIFA 22 ile ilgili olan heyecan katlanarak büyüyor. Oyuncular için FIFA tecrübesini arttıran detaylardan biri de futbolcuların rating’leri. Önümüzdeki günlerde Top 100/1000, en iyi kaleciler, en hızlı oyuncular gibi rating listelerinin yayınlanmasını bekliyoruz. Veri madencilerinin öngörüsü üzerine yürütülen tahminler de söz konusu. Bunun dışında, iki senedir FIFA’nın kapağını süsleyen Kylian Mbappe ise kendi oyuncu kartını sosyal medya üzerinden yayınladı bile.

FIFA 22 Rating’leri

+1 PAC, +2 SHO, +2 PAS +1 DRI ve +1 PHY istatistikleriyle, Mbappe’nin bu sezonda hiç olmadığı kadar güçlü olacağını düşünüyoruz.

 • Tahminler ve beklentiler doğrultusunda Lionel Messi’nin kesinlikle rating listesinde başı çekeceğini düşünüyoruz. Onun peşi sıra Christiano Ronaldo ve 92 rating’le Robert Lewandowski şeklinde liste devam edebilir. Listede değişiklik yapabilecek isimler arasında Fransız orta saha oyuncusu N’Golo Kante var. 90 rating’e çıkığ Sadio Mane’yi ilk 10 listesi dışında bırakabilir. Tahmini ilk 10 listesi ise şöyle;

 • Lionel Messi (OVR 93)

 • Cristiano Ronaldo (OVR 92)

 • Robert Lewandowski (OVR 92)

 • Jan Oblak (OVR 91)

 • Neymar (OVR 91)

 • Kevin De Bruyne (OVR 91)

 • Kylian Mbappe (OVR 90)

 • N'Golo Kante (OVR 90)

 • Mohamed Salah (OVR 90)

 • Virgil van Dijk (OVR 90)

FIFA 22’nin sızıntı kaynaklarından biri FUTZone’un söylediğine göre ise onaylanmış rating listesinde ise Arnautovic, Belotti ve Barak gibi isimler de var.

FIFA 22 Demo Çıkış Tarihi

Görünüşe göre FIFA 22’nin bir demosu çıkmayacak. Çıkış tarihine 3 haftadan daha az bir süre kalmışken ve oyunun kapalı betasına erişim yeni kapanmışken oyunun tam sürümünü 27 Eylül’de görmeyi bekliyoruz.


İndirimli FIFA 22 satın almak için tıklayınız!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.