FIFA 22 Ultimate Edition Erken Erişim

FIFA 22 Ultimate Edition Erken Erişim
FIFA 22 Erken Erişim ne zaman başlıyor? Ultimate Edition fiyatı, ön sipariş bonusları nelerdir? FIFA 22 çıkış tarihine kısa bir süre kala bilmeniz gereken tüm güncel bilgiler makalede yer almaktadır.

FIFA 22’nin bu yıl geleceği geliştirici EA tarafından resmen onaylandı. FIFA 22, PS5 ve Xbox Series X’te piyasaya sürülen ilk seri. EA Vancouver’daki geliştirme ekibi oyunun yeni nesil konsolların gücünden tam olarak yararlanacağına söz veriyor. Yayınlanmasına 2 haftadan az bir süre kala, oyuncuların FIFA 2022’de nelerle karşılacağını sizler için derledik. Başlangıç olarak PSG yıldızı Kylian Mbappe’nin bir kez daha FIFA 22 kapağını süsleyeceğini söyleyelim. Popüler oyuncu aynı zamanda FIFA 21’inde kapak fotoğrafı olmuştu.

Bazı şanslı oyuncular yakın zamanda tamamlanan kapalı beta sayesinde FIFA 22’yi uygulamalı olarak deneme fırsatı yakaladılar. Ancak EA Play Erken Erişim dönemi başlayacağı için kapalı betaya yetişemeyenler çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacak.

FIFA 22 Çıkış Tarihi

FIFA 22 aynı anda PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One, PC ve Nintendo Switch için 1 Ekim 2021’de resmi olarak çıkacak. Her zamanki gibi, Nintendo Switch versiyonu bir “Legacy Edition” olarak sınıflandırılacak, bu da esasen yeni özelliklere sahip olmayacağı ve önceki yılın güncellenen kadroları ve kitlerinden farklı olmayacağı anlamına geliyor. 

FIFA 22 Sistem Gereksinimleri

────────────────────────────

FIFA 22 Ultimate Edition

Geçen yılın aksine FIFA 22 standart sürümünün oyunun hem PS4/PS4 hem de Xbox One/Xbox Series X sürümlerine erişim sağlamadığını da belirtmekte fayda var. Ancak FIFA 22 Ultimate Edition satın alırsanız hem İkili Yetkilendirme sahibi olursunuz hem de oyuna 4 gün erken erişim elde edersiniz.

Ultimate Edition Fİyatı

FIFA 22'nin çıkış tarihi 1 Ekim 2021, ancak oyunu daha önce, 27 Eylül'den itibaren oyunun Ultimate Sürümünü ön sipariş vererek veya 22 Eylül'den itibaren EA Play hizmetinin bir üyesi olarak oynayabilirsiniz. FIFA 22 Ultimate Edition satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/fifa-22

Ön Sipariş Bonusları

  • FIFA 22 PS4™ ve FIFA 22 PS5™
  • FUT Dikkat Çekenler ögesi
  • 4 Gün Erken Erişim
  • 4.600 FIFA Points
  • TOTW 1 Oyuncusu
  • Kylian Mbappé Kiralık Ögesi
  • FUT Elçisi Kiralık Oyuncu Seçimi
  • Kariyer Modu Altyp. Yetenekli Oyuncu

──────────────────────────────────────

► FIFA 22’de Yeni Takım 'Wrexham AFC'

──────────────────────────────────────

FIFA 22 Erken Erişim

EA Play Erken Erişim dönemindeki ilerlemeniz tam oyuna aktarılacak. Yani bir mega-yıldızlı oyuncu toplarsanız, son sürüme geçtiğinizde kartı kaybetmezsiniz. FUT hesabınızda sadece katıldığınız için bazı ekstra öğeler de alacaksınız.

FIFA 22 Erken Erişim Tarihi

1 Ekim'e kadar bekleyemezseniz, EA Play aboneleri bu Çarşambadan (22 Eylül) itibaren 10 saate kadar FIFA 22 oynayabilecekler. Bu Erken Erişim denemesi her sistemde mevcut olacak, Nintendo Switch hariç ve oyuncular FIFA 22 FUT 22 modunun tamamına erişim sağlayacak.


Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın!

Instagram

Twitter

Youtube

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.