FIFA 20 Haftanın Takımı Coronavirüs Nedeniyle Değişti

FIFA 20 Haftanın Takımı Coronavirüs Nedeniyle Değişti
FIFA 20'nin Haftanın Takımı sistemi değiştirildi çünkü mevcut futbol oyunları koronavirüs nedeniyle askıya alındı.

Koronavirüs (COVID-19) pandemisi, dünyanın dört bir yanındaki futbol oyununun iptal edilmesine neden oldu ve bu da FIFA 20'yi etkiledi. FIFA Ultimate Team için Haftanın Takımı özelliği geçici olarak değiştirildi oyuncuların kapalı kalma süresi boyunca yatırım yapmasını sağlamak.

Haftanın Takımı Anlar, geçmiş FIFA Ultimate Team oyunlarından tarihsel sonuçlar alır, ancak oyuncuların istatistikleri ve takımları mevcut yükseltme yollarına dayanacaktır. Kadroların kendileri, daha yakın tarihli FIFA 20 Haftanın Takımı kadrolarından ayırt etmek için Mart ayından itibaren belirli takımlarda Haftanın Takımı ekiplerinin yansımaları olacak.

Yeni Haftanın Takımı sistemi, Haftanın Takımı'nın yerini FUT Champions ödülleri, kart paketleri, haftalık özellikli manga savaşları, FUT hedefleri ve taslak modu gibi çeşitli alanlarda değiştiriyor. Haftanın Takımı bu yılın ilerleyen saatlerinde tekrar sunulabiliyorsa, Haftanın Takımı Anları'nın yerini alacak ve haftanın mevcut Takımı paketleri 26. haftasından itibaren bazı öğeler içerecek.

Bu değişiklikler FIFA 20'nin PS4, Xbox One ve PC sürümlerini yansıtıyor. Oyunun Switch sürümü FIFA 20 Legacy Edition, lig oyunu devam edene kadar 26. haftanın takımını kullanacak.

Oyunu İncele

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.