Hoşgeldin  {{ loggedUser.userFullName.split(' ')[0] }} Bakiyeniz:  {{ loggedUser.currentBalance }}

Fifa 20 Çıkış Tarihi ve Yeni Oyun Modu Duyuruldu!

Fifa 20 Çıkış Tarihi ve Yeni Oyun Modu Duyuruldu!
Fifa 20 artık çıtayı daha da yükseltti ve kontrolü tamamen oyuncuya devretti!

EA, Volta Mode'u tanıtan FIFA 20 için yeni bir fragman yayımladı. Yeni mod, 2012'nin FIFA Street serisinden bu yana ilk kez sokak futbolunu FIFA franchiseine geri getiriyor. Ancak, Volta, FIFA 20'nin Nintendo Switch sürümüne gelmeyecek.

EA, FIFA 20'yi daha yeni duyurdu ve aylar öncesinden çıkış tarihini açıkladı. Fifa 20 satın alacaklar için tarih belirlendi. Seri genellikle geleneksel olarak Eylül ayının sonunda çıkış yapıyordu ve bu yıl da durum hala değişmedi. Fifa 20 satın alacaklar için çıkış tarihi 27 Eylül olarak belirlendi.

Yayıncı, haberi aşağıda izleyebileceğiniz kısa bir tanıtım klipinde açıkladı. Videoda bir kez daha garip bir "V" logosu ve bazı daha genel futbol görüntüleri bulunuyor. EA, FIFA 20'nin hangi platformlara açılacağını henüz onaylamadı, ancak seri genellikle PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, PS3 ve Xbox 360'a geliyor.

Henüz yeni onaylanmış olmasına rağmen, EA son zamanlarda bazı FIFA 20 oyun değişikliklerini paylaştı. Listenin başında AI savunması yer alıyor. EA, bilgisayarın sizin için savunmasına izin vermekten ziyade, manuel savunmaya verilen daha büyük önem verdiğini ve oyun içi kontrolün tamamen oynayan kişide olması yönünde çalıştıklarını söyledi.

EA'nın bunu yapmayı planladığı yollardan biri, elle yapılan bir müdahalenin topu takım arkadaşına gönderme ihtimalini artırarak olduğunu söyledi. Otomatik savunmada ise, genel etkinliğinin azaldığını ve reaksiyon sürelerinin yavaşlacağını ve bundan dolayı oyuncunun daha iyi kontrol sağlayabilmesi için manuel oynamayı daha çok tercih edeceğini belirtti.

Hemen Fifa 20 satın almak için tıklayın!