Fall Guys'ın Geliştiricileri Başka Bir Stüdyo Açıyor

Fall Guys'ın Geliştiricileri Başka Bir Stüdyo Açıyor
Son günlerin gündem olan Fall Guys, geliştiricilerine kazandırmaya devam ediyor...

Mediatonic'teki Fall Guys yardakçıları, bu hafta Leamington Spa'da yeni stüdyolar için bir yer bulduklarını duyurdular. Sanırım bu, devam edip bir tane daha açabilecekleri anlamına geliyor. Başlangıçta Şubat ayında İngiliz kasabasında bir stüdyo için planlarını duyurdular, ancak o noktada bir haber etkisi yaratmamışlardı, bu yüzden, biliyorsunuz, kimse ilgilenmiyordu.

 Mediatonic ne üzerinde çalıştığını kim biliyordu? Yapılış halindeyken birkaç projeleri olduğunu söylerken, sadece bir tanesini söylüyorlar: Fall Guys…

FOXNGAME

Şirket, "Fall Guys oyuncu tabanı için ilgi çekici sezonluk içerik oluşturma konusundaki uzun vadeli kararlılığımız ve ardışık düzen içerisindeki diğer pek çok heyecan verici projeyle, Mediatonic ile oyunlarda bir sonraki adımlarını atmak isteyen insanlar için bazı harika fırsatlar olmalı," bir basın açıklamasında söyledi

Fall Guys dünyasına giren oyuncular, oyunda saatlerin nasıl geçtiğini anlayamadıklarını dile getirdiler.

FOXNGAME

Fall Guys oyun dünyasında renkli grafikleriyle, eğlenceli fizik motoruyla daha çok oyuncunun ilgisini çekmeyi başardı.

Twitch’te Fall Guys izleyenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazlalaşmaya başlayınca çoğu yayıncı Fall Guys yayını açmaya başladı.

Fall Guys onların tek oyunu değil. Ayrıca Hatoful Boyfriend'in yeniden yapımını yaptılar, Picross Cinayet suçlarını işlediler, Fable Fortune'a yardım ettiler ve on yıllık tarayıcı oyunlarına sahipler.

Peki bu spa ilgileri nerden geliyor? İşte Leamington gerçekleri:

Bath, Tunbridge Wells, Epsom ve isimleri nemli olan diğer kasabalar gibi Leamington Spa, maden sularının sözde tıbbi faydalarıyla ünlüdür.

Tunbridge Wells ve Epsom gibi Leamington Spa, bir harita üzerinde göstermeye zorlanırsanız muhtemelen İngiltere'nin güney yarısını geniş bir şekilde işaretleyeceğiniz kaplıca şehirlerinden biridir. Düşündüğünüzden daha kuzeyde: Birmingham'a yakın.

Leamington Spa aslında Royal Leamington Spa, çünkü Kraliçe Victoria bir kez ziyaret etti ve güzel bir yer olduğunu söyledi.

Royal Pump Room And Baths'taki ünlü spa yıllar önce kapanmıştı ama yeni şehrin yüzme havuzunda dik eğimli bir sürü kaydırak var, bu da bir şey.

Mediatonic garip şekilde Leamington'dan çok hoşlanıyor. Fall Guys'ın bazı yerlerini esinlendiklerini söylüyorlar.

Mediatonic bu hafta ayrıca, gelecek sezon It’s A Knockout-y oyun şovunun temasını da duyurdu. Bu, Winter Knockout adlı, mevsime uygun bir yama.

FOXNGAME

En Ucuza Hemen Fall Guys Almak İçin Tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.