Hoşgeldin  {{ loggedUser.userFullName.split(' ')[0] }} Bakiyeniz:  {{ loggedUser.currentBalance }}

eFootball PES 2020 GELİYOR!

eFootball PES 2020 GELİYOR!

eFootball PES 2020 GELİYOR! 

PES Productions tarafından geliştirilen ve Konami tarafından yayınlanan bir futbol simulasyonu olan Pro Evolution Soccer serisi bu sene devrim gibi yenilikler yaparak çıkış yapmaya hazırlanıyor. 

Yıllardır "Pro Evolution Soccer" adı altında serisini devam ettiren oyun bu sene değişime giderek "eFootball PES 2020" adı ile anılacak.

eFootball PES 2020'nin çıkış tarihi ise 10 Eylül 2019 olarak açıklandı. PS4, Xbox One ve PC sürümleri birlikte satışa sunulması beklenen Konami'nin yeni oyununda pek çok yenilik göze çarpıyor. 

Bu yeniliklerin en dikkat çekeni ise Ana Lig modunda gelecek olan diyalog sistemi. Maç öncesinde ve sonrasında, transfer görüşmelerinde karakterlerin diyaloglarını göreceksiniz; bu da oyunun gerçekçiliğini biraz daha arttıracak.

Bu seri ile gelen bir diğer değişiklik ise Teknik Direktör Kariyeri. Aslında her seri de olan bu kariyer sistemi, Konami'nin daha gerçekçi bir kariyer modu yaratmak amacı ile değişikliğe gidildi. PES 2020 ile birlikte artık efsane olmuş futbolcular ile kariyer hayatımıza başlayabileceğiz.

Örneğin Maradona ile Teknik Direktör kariyeri ilgi çekici olabilir :)

Konami bu sene gerçekçiliğe daha fazla önem vermiş gibi görülürken, ufak detaylarda bile yeniliklere gitmişler. Oyuncuların kulüp tercihleri, bonservis ücretleri de gerçek hayata uygun şekilde olacak şekilde geliştirilerek, ufak detaylara da önem verdikleri göze çarpıyor.

Online modlarda ise MATCHDAY modundaki değişiklikler ile dikkat çekiyor. Bu mod kapsamında etkinlikler düzenlenirken, haftanın iyileri de büyük finale katılmaya hak kazanabilecek. Oyuncu hatalarında kayda değer iyileştirmeler yapan Konami, rakiplerin yaptıkları minör hataların fazlasıyla fırsat yaratmasına yol açacak. 

Bu yeniliklerin yanında grafiklerden bahsetmeden olmaz. Grafik geliştirme adı altında yeni özellik olarak tanıtılan "Dinamik Işıklandırma" oyunu daha gerçekçi bir yapıya sokacak. 

Bu yeni özellik ile yeşil zeminin çok daha gerçekçi görünmesini sağlarken, gölgelerin açısı da maçın süresiyle doğru orantılı olarak değişiklik gösterecek. 


10  Eylül'de çıkış yapacak olan eFootball PES 2020'nin fiyatları ise bu şekilde olacak;


PlayStation Store Standart Sürüm: 409 TL
Xbox Store Standart Sürüm: 345 TL
Steam Standart Sürüm: 199 TL 
Foxngame Satış Fiyatı: 149,25 TL 

Foxngame farkı ile Steam sürümüne %25 indirimli sahip olabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmamak için hemen tıklayın.