DWG Dünya Şampiyonası Kostümleri Tanıtıldı

DWG Dünya Şampiyonası Kostümleri Tanıtıldı
Oyunun PBE sunucularında tanıtıma sunuldu, yeni kostümlerin oldukça ihtişamlı ve özgün olduğu söylenebilir. DWG Dünya Şampiyonası kostümleri için detayları makaleden görüntüleyebilirsiniz.

Riot Games'in sevilen oyunlarından biri olan League of Legends için her yıl yenisi düzenlenen Dünya Şampiyonası organizasyonunun geçtiğimiz yıl şampiyonu Damwon Gaming olmuştu. 2020 yılında elde ettiği başarı sayesinde Şampiyona Kostümlerine hak kazanan profesyonel takım için oyun tasarım ekibi özel seri kostümler çıkaracağını geçtiğimiz aylarda duyurmuştu.

Dünya Şampiyonası'nı birinci olarak tamamlayan Damwon Gaming'in şampiyonluğunu anmak için her oyuncunun seçtiği bir şampiyona ve genel olarak takıma özel bir kostüm serisi tasarlanıyor. Kısa bir sürede oyuna dahil edilmesi beklenen koleksiyona ait ilk PBE görünümleri, resmi League of Legends Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı.

────────────────────────────────────────────

 LoL Wild Rift 2.2a Yama Notları Paylaşıldı

────────────────────────────────────────────

Şampiyonlar, Damwon Esports kitine karşılık gelen kostümleri boyunca kristal-beyaz bir parıltı ile mavi elbiseler giyecekler. Gelecek kostümlerin ilk görünümlerini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz. Kostüm görünümlerinin ait olduğu isimler; DWG Nidalee - Canyon, DWG Kennen - Nuguri, DWG Twisted Fate - ShowMaker, DWG Jjin - Ghost ve DWG Leona - BeryL oldu. Yeni DWG Dünya Şampiyonası kostümlerinin haricinde ise özel renk seçenekleri ve imza ikonları da gelebilir. Detaylar ilerleyen günlerde açıklanacak ve kesin olmamak ile birlikte kostümler LoL 11.9 yaması ile birlikte oyuna dahil edilecek.

FOXNGAME


► Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.