Düşündüren Fall Guys Sanat Çalışması

Düşündüren Fall Guys Sanat Çalışması
Fall Guy'ın anatomisini hiç merak ettiniz mi? İşte bunu açıklayan unutulmaz bir konsept sanat eseri.
Fall Guys geliştiricisi Mediatonic, popüler battle royale oyunuyla ilgili bazı yeni bilgiler paylaştı ve bu gerçekten görülmesi gereken bir çalışma. Yetkili konsept sanatçısı Tudor Morris, Fall Guys için bir karakter anatomisini gösteren yeni sanatı paylaştı. Bu görüntüde, Fall Guy'ın insana benzer bir kafatasına sahip olduğunu görebiliriz, ancak kemik yapılarının geri kalanı bir kuşla daha uyumludur. Bu görüntünün belki de en rahatsız edici kısmı, göz yuvalarından kopuk dikdörtgen gözbebekleridir.
 

Instagram'da yazan Morris, insanlara, anatomileri bir korku filminden çıkmış gibi görünse bile "çok mutlu küçük fasulyeler" olduklarına dair güvence verdi. Morris, "Bazen güzel şeyleri mahvetmeyi severim ve Fall Guys üzerinde çalışırken biraz spekülatif anatomi çalışması sağladım. Hepiniz için ilginç ve güzel bir sanat eser olarak seveceğinizi düşündüm," dedi. " Bunu nasıl yorumlayacağınıza dair seçenekleriniz var, ancak detaylandırmak için yorum yapmayı reddediyorum. " diyerek devam etti ve aşağıdaki seçenekleri sundu;
  • 1) Bu, hiçbir anlamı olmayan ve şaka olarak yapılmış, öğle yemeği sırasında yapılan bir çizimdi.
  • 2) Bu, Fall Guy'ın içindekinin kanonik bir temsili, bu kadar pazarlanabilir olmadıklarını en başından biliniyordu ve bu yüzden onlara sevimli küçük kıyafetler giydirildi.

Fall Guys, Mediatonic'in şimdiye kadarki en büyük başarısı olabilir, PlayStation rekorlarını kırdı ancak şirketin bu başarısı oldukça uzun zaman aldı. Fall Guys'tan önce Mediatonic 130'dan fazla oyun yayınlamıştı.

Hemen indirimli Fall Guys satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.