Dört Yeni Şampiyon 2023 Sezonunda LoL'e Geliyor

Dört Yeni Şampiyon 2023 Sezonunda LoL'e Geliyor
Her dönemde olduğu gibi 13. sezonunda da Riot çok sayıda yeni League of Legends şampiyonları çıkaracak.

Her dönemde olduğu gibi 13. sezonunda da Riot çok sayıda yeni League of Legends şampiyonları çıkaracak. Öncelikle uzun zamandır beklenen Ahri’nin görsel revizyonu ASU ve Aurelion Sol CGU yayınlanacak. Ayrıca, 2023 sezon öncesi dönemde eklenen her şeyin dengeli yinelemesini, Kimya Ejderi’nin güncel bir sürümünü, yeni öğeleri, orman değişikliklerini vb. göreceğiz.

Riot, 2023 dereceli sezonu için dört yeni şampiyon çıkaracağı duyurusunu kısa zaman önce yapmıştı. Bu karakterlerden ikisini zaten biliyoruz; Milio, Ixtali Enchanter ve Naafiri, Darkin Assassin. Diğer, iki şampiyon ise yeni bir ormancı ve bir orta koridor oyuncusu olarak metaya dâhil edilecek.  

──────────────────────────────────────────

► League of Legends'a Yeni Oyun Modu Geliyor

──────────────────────────────────────────

LoL’ün 2023 Sezonunda Çıkacak Tüm Yeni Şampiyonları

Riot Games’in duyurusuna göre League of Legends’ın 13. Sezonunda çıkacak olan tüm yeni şampiyonlar aşağıdaki listelenmiştir. Çıkış tarihleri hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı ama çıkış sırası bu şekildedir.

Milio, Ixtal'dan gelen yaklaşmakta olan erkek bir büyücü. Ancak Riot, oynanış tarafına dair çok fazla bilgi paylaşmadı. Bildiğimiz kadarıyla, nispeten genç bir şampiyon. Ve takım arkadaşlarına yardım etmek için temel büyüsü olarak ateşi kullanacak. 13. sezonda çıkan ilk yeni şampiyon olduğu için yakında onun hakkında daha fazla şey duyacağız.

FOXNGAME

Naafiri, League of Legends'ta çıkacak olan Darkin şampiyonu. Oynanışı hakkındaki bilgimize göre, orta şeritli suikastçı, basit bir forma sahip olacak. Oyunda daha fazla aksiyon isteyenler, çıkış tarihi için biraz beklemek zorunda kalacak.

FOXNGAME

Naafiri'yi duyurduktan sonra Riot, geliştirmenin başlarında iki şampiyonun daha duyurusunu yaptı. Onlardan birine "Hangry Jungler" adını verdiler. Yine de, bir resim dışında pek bir şey açıklamadılar. Bu resimden, yeni karakterin Viego'nun krallığı Camavor'dan olabileceği söylenebilir.

Riot'un videolarında bahsettiği son şampiyon ise, "artistik" olarak tanımladıkları bir orta koridor oyuncusu. Daha önceki ormancıya benzer şekilde, bu şampiyon hakkında herhangi bir bilgi açıklamadılar. Ancak resimden, bu şampiyonun Ionia'dan olabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu şampiyon sonuncu olacak, bu yüzden 2023'ün sonlarında piyasaya sürülmelerini bekleyebiliriz.

FOXNGAME


► LoL 2023 sezonu Riot Points, en ucuz Foxngame'de. İndirimli RP satın almak için tıklayınız.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.