Doom Eternal Çıkış Tarihi ve Gameplay'i Duyuruldu!

Doom Eternal Çıkış Tarihi ve Gameplay'i Duyuruldu!
Doom Eternat satın al ve ön sipariş bonuslarını kaçırma!
Bethesda'nın E3 2019 basın toplantısında, geliştirici, Doom Eternal için yeni bir oyun fragmanı sergiledi ve oyunun asimetrik çok oyunculu modunu ayrıntılandıran bir video ve gameplay ile izleyicilerle buluşturdu. Battlemode adı verilen Doom Eternal'ın çok oyunculu, oyuncu kontrollü bir Doom Slayer iki oyuncu kontrollü şeytanla yüz yüze kaldığını görebilirsiniz.

Şeytanlar ilave müttefikler toplayabilir ve Doom Avcısı'nı ezmek ve öldürmek için birlikte çalışmaları gerekir. Ekip çalışmasıyla Doom Slayer'ı kuşatıp, yeterince hızlı tepki vermeden önce onu öldürebilirler. Rakipleri, Doom Slayer'ın çok sayıda güçlü ateşli silah, patlayıcı ve bıçak grubuna erişimi olacak. Sayıca üstün ama aynı zamanda üstün bir ateş gücü de var.

Aşağıda yer alan gameplay trailerından da zaten bunları görüp teyit edebilir ve bu harika Doom serisinin en yeni oyununu keşfedebilirsiniz.Basın toplantısı Doom Eternal'in oyunun nihayet çıkış tarihinin açıklanması ile sona erdi.

Doom Eternal, 22 Kasım’da Xbox One, PS4, PC ve Nintendo Switch’e geliyor. Bir Doom Eternal Collector’s Edition versiyonu da açıklandı. Ayrıca foxngame.com'dan Doom Eternal satın alan oyuncular ön sipariş avantajlarından da faydanalarak bir çok ön sipariş öğesi elde edecekler.

Tek oyunculu fragman, daha önce Doom Eternal'da gördüklerimizin çoğunu gösterdi: hızlı tempolu aksiyon, şeytanlar, kanlı infazlar ve akrobatik hareket. Doom Eternal yeni serisinin gameplay'i bile oyunun ne kadar güzel olacağını göstermektedir!

Hemen Doom Eternal satın al ve ön sipariş avantajlarından faydalan!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.