Diablo Immortal Demon Hunter Sınıfı İçin En İyi Silahlar

Diablo Immortal Demon Hunter Sınıfı İçin En İyi Silahlar
Diablo Immortal Demon Hunter sınıfı için en iyi 8 efsanevi silaha göz atmak için tıklayınız.

Diablo Immortal Demon Hunter sınıfı, destek, tanklama ve devre dışı bırakma konusunda yardımcı olabilir, ancak oyuncuların birincil rolü hakkında kendilerine güvenmeleri gerekir. Demon Hunter, önce bir hasar makinesi, sonra da bir hasar makinesidir. Sınıf, DPS çizelgelerine liderlik edecek ana yönergeye sahiptir.

Sınıfını maksimize etmediklerini düşünen oyuncular, Diablo Immortal'ı tamamen oynamaktan ümidini kesmemelidir. Ana sorunun büyük olasılıkla kullanılan silahlar olduğunu düşünün. Daha iyi efsanevi silahlara yükseltme ile Demon Hunter neredeyse kendini oynayabilir.

────────────────────────────────────────

► Diablo 4 Necromancer Sınıfı Duyuruldu

────────────────────────────────────────

Diablo Immortal Demon Hunter Sınıfı İçin En İyi 8 Efsanevi Silah

  • Shredder Vane
  • The Hungerer
  • Hellbinder
  • Nightwarden's Eye
  • Breath Of Winter
  • Turmoil
  • Flamespite
  • Watcher's Salvation

FOXNGAME

1) Shredder Vane - PvP

Shredder Vane, o kadar güçlüdür ki, sık sık ıskalanan bir hareketi, atlanması neredeyse imkansız olan bir harekete dönüştürür. Spinning Chakram, vektör üzerindeki bir bumerangdan daha fazlası olur. Karakterin çevresindeki herkesi cezalandırır, hareketli hedefleri avlamak ve saldırganları uzak tutmak için harikadır.

2) The Hungerer - PvE

The Hungerer, oyuncuların daha iyi saldırı kullanmasına izin verir ve ona delici yetenekler verir. Bunun gruplara karşı ne kadar şaşırtıcı olduğunu söylemeye gerek yok. Otomatik navigasyonu kullanırken haritada çete belirirse, durun, birkaç atış yapın, ödülleri toplayın ve devam edin. Vadilerde olmazsa olmazlardandır.

3) Hellbinder - PvP

Demon Hunter'ı seven oyuncular özel bir türdür. Kullanımı en kolay sınıf olmadığının farkındalar, ancak tüm araçları, hareketliliği ve hasar çıktısını seviyorlar. Bu tür oyuncular, Hellbinder'ın sunduğu her şeye kesinlikle bayılacak.

Birincil saldırıya zaman içinde hasar etkisi eklemek, her saldırıda bekleme süresi olmayan bir beceri kullanmak gibidir. Ekstra hasar, Demon Hunter'ın patlama yetenekleri için mükemmel bir eşleşmedir.

4) Nightwarden's Eye - PvE

Activision-Blizzard'daki geliştirme ekibi Diablo Immortal ile ilgili sorunları çözmeye çalışırken, oyuncular Sentry'ye bir nerf gelmeyeceğini umuyorlar. Düşmanlar bu hasar kaynağını görmezden gelme eğiliminde olduğundan, skillin güçlü bir PvE taşıma yeteneği vardır.

Ekstra %10'luk bir hasar, özellikle çeteler ve çılgın patron savaşlarında çok büyük katkı sağlar. Önceden yerleştirilmiş birkaç Sentry olmadıkça bu, hasar vermeden harcanan zamandır.

FOXNGAME

5) Breath Of Winter - PvP

Multishot'ın PvE ve PvP'de kullanımları vardır, ancak birincisi, düşman gruplarına saldırdığı için (PvP savaş alanında oldukça nadir görülen bir durum) muhtemelen ikincisi üzerinde kullanacaktır. Ancak Breath Of Winter hedeflere bir yavaşlatma eklediğinde, Multishot aniden Demon Hunter'ın sınıf kademe sıralamasında hızla yükselmesine neden olabilir.

6) Turmoil - PvE

Serinin gazileri, Strafe'nin Diablo 3'ün etkinliğini hatırlayacak ve Immortal’da geri döndüğünü görünce oldukça heyecanlanacaklardır. Düşmanları ortadan kaldırarak hızlı bir şekilde seviye atlamanın inanılmaz bir yoluydu ve hala da öyle.

Meydan okumalarda, özellikle zorluk çift hanelere düştüğünde, hasar biraz küçük gelebilir. Strafe'yi tamamen bırakmak yerine, beceriye roketler ve alan hasarı ekleyen Turmoil ile güçlendirin.

───────────────────────────────────────────────────────

► PC ve Mobil Cihazlar İçin Diablo Immortal Sunucu Listesi

───────────────────────────────────────────────────────

7) Flamespite - PvP

Breath of Winter’ın alternatifi olan Flamespite, Multishot’ı değiştirir ancak Chill'in yavaşlatma etkisi yerine daha fazla Burn hasarı ekler. Hedefleri yavaşlatmak ekip çalışmaları için harikadır, ancak savaşlar genellikle bire bir yapılır ve hızlı infazlar için kısa pencerelere izin verir.

Maksimum seviye sınırına ulaşan oyuncular için bu zor bir seçimdir, ancak her iki karar da iyidir. Burn hasarı, dövüşleri belirgin şekilde daha erken bitirir, bu nedenle, koordineli bir grup olmadan Çoklu Atış kullanmak muhtemelen daha iyidir.

8) Watcher's Salvation - PvE  

Bir duvara çarparken, zorluğu değiştirmeyi, daha kolay yönetilebilir bir göreve çevirmeyi düşünmek doğaldır. Bunu yapmak yerine, işler zorlaştığında Watcher's Salvation'ı almayı düşünün. Sentry, daha önce de belirtildiği gibi, PvE riftlerinde çok güçlüdür, ekstra bir Sentry eklemek inanılmaz bir fırsattır.

Bu aynı zamanda, Sentry yerleştirildiğinde hedef alan çeteler için de yararlı olabilir. Demon Hunter, bu ekstra Sentry'ye bir tür tank gibi davranabilir, onların arkasına saklanabilir ve çeteler ekstra tehditlere odaklanırken hasar verebilir.

Diablo Immortal artık mobil ve PC için mevcut.


► İndirimli Diablo Immortal satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/diablo-immortal

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.