Diablo Immortal Barbarian Sınıfı İçin En İyi Skiller

Diablo Immortal Barbarian Sınıfı İçin En İyi Skiller
Barbarian Sınıfına Diablo Immortal'da en iyi atışlarını yapmak isteyen oyuncular, bu temel becerilere öncelik vermelidir.

Barbarian sınıfı, Diablo serisinin hayranları için uzun zamandır popüler bir seçim olmuştur. Diablo oyunlarının çoğunda ortaya çıkan Barbar sınıfı, Diablo Immortal'da ister yapay zeka ister düşman oyuncular olsun, doğrudan ön cephelere dalmak ve düşman ordularını yarıp geçmek isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

Barbarlar, mükemmel kalabalık kontrol becerilerine, esnekliğe ve hareket kabiliyetine sahipken güçlü etki alanı ve patlama hasarı sundukları için savaşın ortasında başarılı olurlar. Bu, özellikle Barbarian sınıfının PVE savaşında başarılı olmasını sağlar, ancak oyuncular, düşmanlar yakın dövüş menzilinde tutulduğu sürece, PVP'deki etkinliğini de fark edeceklerdir. Ancak oyuncular Barbarlarını durdurulamaz bir ölüm makinesine dönüştürmek için doğru becerilere ihtiyaç duyacaklardır.

───────────────────────────────────────────────────────

► Diablo Immortal Demon Hunter Sınıfı İçin En İyi Silahlar

───────────────────────────────────────────────────────

Diablo Immortal Barbarian Sınıfı İçin En İyi Skiller

  • Lacerate
  • Hammer Of The Ancients
  • Whirlwind
  • Leap
  • Frenzy
  • Undying Rage
  • Wrath Of The Berserker

1) Lacerate

FOXNGAME

Level 1’de açılan Lacerate, bir Barbar'ın birincil saldırısı için iki ana seçenekten biridir. Her üçüncü saldırı Barbarian’ı verilen hasarın %15'i kadar iyileştirdiği ve daha uzun süre savaşta kalmasına yardımcı olduğu için bu skill oyunun başlarında harikadır.

Lacerate ayrıca Blood and Rage adlı, Lacerate becerisini 12 saniye boyunca geliştiren, verilen hasarı ve iyileştirmeyi artıran ek bir nihai yeteneğe sahiptir. Barbarlar ayrıca yaklaşık 3 saniye boyunca maksimum ömrün %20'sine eşit hasarı emen bir kalkan kazanacaklar.

2) Hammer Of The Ancients

FOXNGAME

Level 1’de kilidini açmış olan oyuncular, Hammer Of The Ancients skill ile düşmanlarını ezmek için devasa bir çekiç çağırabilir. Dünyanın temelleri de paramparça olduğundan, beceri etkilenen bölgeye 2 saniyeliğine ek hasar verir.

Yetenek, başlangıçtan itibaren mevcut olan, yakındaki düşmanları sersemleten ve oyuncunun yanında kısa bir süre için savaşan bir ruh müttefiki çağırmak gibi efsanelerle yükseltilebilen harika bir etki alanı becerisidir.

3) Whirlwind

FOXNGAME

Level 8’de açılan Whirlwind, belki de Barbarian sınıfının en tanınmış ve ikonik becerisidir. 0,5 saniyelik bir bekleme süresiyle, oyuncular uçan bir ölüm kasırgasına dönüşecek ve %70 azaltılmış hızda hareket ederken etraflarındaki tüm düşmanlara hasar verecek. Bu beceriyi kullanmak enerji tüketir, ancak enerji çubuğu, Whirlwind kullanımda olmadığında yeniden şarj olur.

Hem PVE hem de PVP savaşları için ideal olan bu yetenek, kuşatıldığında birden fazla düşmanı biçmek için mükemmel bir kalabalık kontrol becerisidir. Her Barbar için olmazsa olmaz ve level atlamak, sürüngenleri hızlıca öldürmek için ideal.

4) Leap

FOXNGAME

Seviye 28’de açılan Leap, Barbarların kendilerini düşmana doğru fırlatmalarına, hasar vermelerine ve 4 saniye boyunca hareketlerini %50 yavaşlatmalarına olanak tanır. Buna ek olarak, Leap tarafından vurulan tüm cana sahip düşmanlar, Leap'in bekleme süresini 1 saniye azaltacak ve ölümü gerçek bir olasılık haline getirecektir.

Leap, yeteneği şarj etmek ve hazır hale getirmek için PVE çetelerine karşı bir başlangıç hamlesi olarak mükemmeldir. Hile yapıyor olsalar bile ölümden kaçmak veya düşman oyuncuların PVP savaşında kaçmalarını engellemek de yararlıdır.

───────────────────────────────────────

► Diablo 4 Necromancer Sınıfı Duyuruldu

───────────────────────────────────────

5) Frenzy

FOXNGAME

Level 34’te kilidi açılan Frenzy, Barbarian’ın ana birincil saldırı seçeneğinin alternatifidir. Bir düşmana yapılan her darbe, Frenzy'nin saldırı hızını 3 saniye boyunca %8 artırır ve bu, 5 kata kadar birikebilir. Esasen bu oyuncunun düşmanlara hızlı bir şekilde vuracağı ve çok sayıda tek hedefli hasar verebileceği anlamına gelir.

Becerinin, Frenzy'yi 12 saniyeliğine geliştiren ve saldırı hızını arttırırken oyuncuları sersemletmeye karşı bağışıklık kazandıran Restless Demon olarak bilinen nihai bir yeteneği vardır. Oyuncular ayrıca Blood and Rage'e benzer şekilde hasarı emen bir kalkan alırlar. Engelsiz hareket ayrıca oyunculara bazı PVP çatışmalarında cankurtaran olabilen kalabalık kontrol yeteneklerine karşı bağışıklık kazandırıyor.

6) Undying Rage

FOXNGAME

44. seviyede açılan Undying Rage, oyuncuların 5 saniyeliğine Rage moduna girmesine izin verir. Bu durumdayken oyuncular ölemez ve oyuncu tarafından yapılan tüm saldırılar Barbar'ı yapılan tüm hasarın %30'u kadar iyileştirir.

Bu beceri, Barbar büyük düşman çeteleri tarafından eziliyorsa faydalı olabilir. Bu duruma %10 canla girip, bu yetenek tetiklendikten sonra tam HP ile çıkmak çok olasıdır. Bu yeteneği inanılmaz yapan şey, bekleme süresinin sadece 30 saniye olması ve oyuncuların ölümü bir kez değil, birden çok kez aldatmasına izin vermesidir.

7) Wrath Of The Berserker

FOXNGAME

50. seviyede kilidi açılan bu yetenek, Barbarian’ın saldırı hızını %50 oranında artıran çılgın bir duruma girmelerini sağlar. Ayrıca, Barbar'ın hareket hızı 6,5 saniye boyunca %20 artar, öyle ki oyuncular bu yeteneği diğer skillerle bir araya getirdiğinde oldukça çılgınca bir durumdur.

Wrath Of The Berserker, hareket ve saldırı hızı için harika bir güçlendirmedir ve yalnızca PVE ordularını temizlemek için değil, aynı zamanda PVP'de zayıflamış düşman oyunculara odaklanmak ve onları ortadan kaldırmak için de mükemmeldir. Ek health meraklıları bunun için yeteneği Lacerate ile birleştirebilir.

Diablo Immortal artık mobil ve PC için mevcut.


► İndirimli Diablo Immortal satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/diablo-immortal

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.