Diablo 4 Necromancer Sınıfı Duyuruldu

Diablo 4 Necromancer Sınıfı Duyuruldu
Blizzard, ARPG oyununun beşinci ve son sınıfı olan Diablo 4 Necromancer sınıfını gösterdi.

Blizzard, yaklaşmakta olan RPG oyunu için beşinci ve son sınıf olan Diablo 4 Necromancer sınıfını tanıttı. Rod Fergusson, "serinin 25 yıllık tarihinin doruk noktası" olarak adlandırdığı sınıf ve yaklaşan oyun hakkında konuşmak için Xbox Bethesda Games vitrininde sahne aldı.

FOXNGAME

Fergusson, Diablo IV'ün tamamen oyuncu seçimiyle ilgili olduğunu söylüyor. Oyun görüntüleri, aksiyon-RPG'nin tamamen gerçekleştirilmiş açık dünyasını gösterdi ve ekip, oyunda çeşitli türlerde yaklaşık 150 zindan içereceğini, düşman topraklarında geri alınması ve dost karakollar olarak ele geçirilmesi gereken kaleler olduğundan bahsetti. Oyuncular ayrıca yerel etkinliklere katılabilir ve dünya patronlarıyla savaşabilir, devasa canavarları alt etmek için işbirliği yapabilir.

───────────────────────────────────────────────────────

► Diablo 4: PC Gereksinimleri, Paragon Sistemi, Crossplay

───────────────────────────────────────────────────────

Diablo 4 PC ve Xbox arasında crossplay’i tamamen etkinleştirdi. PvP için oyuncuların istedikleri zaman birbirlerine saldırabilecekleri belirli bölgeler de mevcut. Eğer gerçekten iyiyseniz, Blizzard diyor ki, bir şampiyon olarak işaretleneceksiniz, yani temelde bir ganimet pinata oluyorsunuz ve herkes sizi kovalamak isteyecektir.

Oyundaki son hikaye görevi, oyuncuları yeni zindanlar ve paragon panoları içeren oyun sonu için hazırlar. Ekip, 2023'te piyasaya sürülecek oyunla gelecek yıllar için destek sözü veriyor.

Diablo 4 Necromancer sınıfı fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz:


► Foxngame'nden indirimli fiyata Diablo 4 satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/diablo-4 
7/24 canlı destek hizmeti ile güvenilir alışveriş imkanı. 

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.