Diablo 4 Ne Kadar Uzun? | Bitirmek Kaç Saat Sürer?

Diablo 4 Ne Kadar Uzun? | Bitirmek Kaç Saat Sürer?
Diablo 4'ü tamamlamak için gereken sürenin, önceki oyunu gölgede bırakarak Diablo 2'ye daha yakın olacağı söyleniyor.

Horadrim'le gizemli bir bağlantısı olan genç kız Neyrelle, ifadesi kararlı bir şekilde görünmez bir düşmana karşı mücadele ediyor. Blizzard'ın sevilen RPG oyunu yeni açık dünya formatıyla özgürlük hissi sunuyor. Sanctuary'de savaşarak ve Lilith'i yenerek ne kadar süre harcayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz.  

Diablo 4'ü tamamlamak için gereken sürenin, önceki oyunu gölgede bırakarak Diablo 2'ye daha yakın olacağını ve geliştiricilerin kendilerinden ne kadar süreceği konusunda sağlam bir teyide sahip olduğunu düşünüyoruz. Diablo 4'ün sonuna ulaşma yolculuğunda sizi ne kadar süre boyunca meşgul edeceğini öğrenebilirsiniz.

─────────────────────────────

► Diablo 4 Erken Erişim Tarihleri

─────────────────────────────

Diablo 4’ü Bitirmek Kaç Saat Sürüyor?

Diablo 4'ün zorlu serisini tamamlamak yaklaşık 35 saat sürerken, tüm içeriği keşfetmek ve maksimum seviye sınırına ulaşmak için tamamlayıcı bir oyun yaklaşık 150 saate kadar sürebilir. Bu bilgiler, oyun direktörü Joe Shely ve yardımcı oyun direktörü Joseph Piepiora tarafından doğrulandı.

Piepiora, tamamlayıcı oyun süresinin, ortalama bir oyuncunun Diablo 4'ün sunduğu her şeyi keşfetmek istediği ve maksimum seviyeye ulaşmak için harcanan süreyi içerdiğini açıklığa kavuşturdu. Bu, Sanctuary'nin zorlu Kalelerini temizlemek ve en zorlu dünya patronlarını yenmek için zaman harcamayı içerir. Bununla birlikte, Diablo 4'ün hikâyesinin birden fazla sezona yayılacağı da biliniyor, bu nedenle bu sürelerin oyunun ömrü boyunca önemli ölçüde artabileceği bekleniyor.

Deneyimlere göre, çok oyunculu modda birkaç arkadaşınızla birlikte Diablo 4 haritasını temizlemek daha az zaman alacaktır.

Foxngame'den daha fazlası

Tüm Diablo 4 Karakterleri ve Seslendirme Sanatçıları

► Diablo 4 Sürümleri ve Ön Sipariş Bonusları

Druid'den Barbar'a Tüm Diablo 4 Sınıfları

► Diablo 4 | Erken Erişim ve Açık Beta Tarihleri

► Diablo 4: PC Gereksinimleri, Paragon Sistemi, Crossplay


► Erken erişim için Diablo 4'ü indirimli satın alın. 

BUNLAR DA İLGİNİ ÇEKEBİLİR: Diablo 4 Diablo 4 ucuz Diablo 4 indirimli indirimli Diablo 4 indirimli Diablo 4 al Diablo 4 key Diablo 4 ucuz satın al Diablo 4 indirimli satın al Diablo 4 Steam Diablo 4 ne zaman çıkacak Diablo 4 ne zaman çıkıyor Diablo 4 sınıfları Diablo 4 Ne Zaman Çıkacak? Diablo 4 pc Diablo 4 class Diablo 4 pc Diablo 4 class Diablo 4 hikayesi Diablo 4 hikayesi diablo 4 ne kadar Diablo 4 ne zaman çıkıyor? Diablo 4 erken erişim Diablo 4 pc Diablo 4 pc al ucuz Diablo 4 pc ucuz Diablo 4 pc al ucuz Diablo 4 pc satın al indirimli Diablo 4 pc Diablo 4 ucuz Diablo 4 ucuz al Diablo 4 ucuz satın al Diablo 4 indirimli Diablo 4 indirimli al Diablo 4 indirimli satın al indirimli Diablo 4 al Diablo 4 steam Diablo 4 steam cd key Diablo 4 steam cdkey Diablo 4 steam key Diablo 4 key Diablo 4 cd key Diablo 4 pc cdkey Diablo 4 pc steam gift diablo 4 hikâye Diablo 4 pc Diablo 4 pc al ucuz Diablo 4 pc ucuz Diablo 4 pc al ucuz Diablo 4 pc satın al indirimli Diablo 4 pc Diablo 4 ucuz Diablo 4 ucuz al Diablo 4 ucuz satın al Diablo 4 indirimli Diablo 4 indirimli al Diablo 4 indirimli satın al indirimli Diablo 4 al Diablo 4 steam Diablo 4 steam cd key Diablo 4 steam cdkey Diablo 4 steam key Diablo 4 key Diablo 4 cd key Diablo 4 pc cdkey Diablo 4 pc steam gift Diablo 4 pc Diablo 4 pc al ucuz Diablo 4 pc ucuz Diablo 4 pc al ucuz Diablo 4 pc satın al indirimli Diablo 4 pc Diablo 4 ucuz Diablo 4 ucuz al Diablo 4 ucuz satın al Diablo 4 indirimli Diablo 4 indirimli al Diablo 4 hikaye Diablo 4 kaç saat Diablo 4 ne kadar uzun Diablo 4 kaç saat sürüyor Diablo 4 bitirmek kaç saat Diablo 4'ün hikâyesi Diablo 4 hikâyesi
×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}