Diablo 2: Resurrected İki Alfa Testinden Geçecek

Diablo 2: Resurrected İki Alfa Testinden Geçecek
Yapımcılar oyunu tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere iki alfa testinden geçirecek. Tek oyunculu alfa test ilk olarak sağlanacak ve ardından çok oyunculu alfa test gelecek. Detaylar makalede yer almaktadır.

Blizzard'ın popüler serisi ve gözde oyunlarından olan Diablo için yeni Diablo 2: Resurrected adlı oyun geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Oyunun yapımcıları tarafından ikinci bir müjdeli haber ise çok geçmeden verildi. Diablo 2 Resurrected iki ayrı alfa testi sağlanarak oyuncuların beğenisine ve teste sunulacak. Alfa testleri ayrı olarak gerçekleştirilecek, bunlardan biri tek oyunculu olarak sağlanacak ve ardından ikinci alfta test çok oyunculu olacak şekilde gerçekleştirilecek.Yetkili yapımcılardan olan Chris Lena, gerçekleştirdiği bir röportajda bahsedilen iki aşamalı alfa testi hakkında konuştu ve onayladı. Yapımcı konu hakkında şunları söyledi; " 
 

Öncelikli olarak oyuncuların beğenisine tek oyunculu bir şekilde ilk alfa testi ile birlikte sunacağız, bunu yapmamızdaki amaç tek oyunculu sistemi ve oyunun stres testini gerçekleştirmektir. Ardından aynı şekilde ikinci bir alfa testini oyunun çıkışına yakın bir süreçte çok oyunculu şekilde gerçekleştireceğiz ve yanlış giden bir durum olmadığından emin olacağız.

Alfa testler için kesin bir tarih henüz verilmemiş olsa da bu yıl içerisinde sağlanacağı düşülmektedir. Alfa testlerine katılmak için Blizzard sitesi üzerinden kayıt sağlayabilirsiniz. Ayrıca oyunun çıkışından sonra oyuncular tarafından test edilip bir elde edilen geri dönüş bildirimlerine göre belirli denge değişikliği sağlayabileceklerini vurguladı. Oyun hakkında bildikleriniz aynı şekilde kalacak, oyunun vaad ettiği yeni grafik iyileştirmeleri, Battle.net desteği gibi önemli detayları barındıracak.

Hemen indirimli Diablo 2: Resurrected satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.