Destiny 2: Forsaken Çıkış Tarihi Ve Gambit Modu

Destiny 2: Forsaken, Eylül ayında piyasaya sürülecek. Oyun, yeni bir mod içeriyor: Gambit. Bu moda katılmak mümkün olacak. ''tamamen yeni 4v4 modu'' ile tanımlanacak ve en iyi PvE ve PvP ile kombinlenecek.
Gambit'te, dörder kişilik iki takım İlkel düşmanı çağırmak için yarışacaklar ve onu yakacaklar. Ayrıca oyuncular, bir engelleyici göndererek ya da ekip üyelerinin biriyle doğrudan istila ederek diğer takımlara da zarar vermeye çalışırlar. Oyuncular, başlarına başlamadan önce karşı karşıya kalacakları takımlara bir göz atabilecek ve her biri ayrı bir arenada olacaktır.

destiny 2 forsaken ile ilgili görsel sonucu


Gambit
oyun modunda şunlar bulunacaktır:

  • Dövüş: Ölünceye kadar uzaylıları vur. Düşmanlarınız zamanla güçlenir, bu yüzden onları çabucak yenmek için birlikte çalışın.
  • Topla: Düşmanlarınız düştüğünde düşecek olan hareketleri toplayın. 15'e kadar tutabilirsin ama ölürsen onları kaybedersin.
  • Banka: Motiflerini merkez yapısına bırak. Bir defada 5, 10 veya 15 kez para yatırarak bir engelleyici kazanın. Takım bankaları 75 motifi olduğunda bir ilkel çağırın.
  • İstila Etme: Bankanız 25 ve 50'ye ulaştığında, rakip oyuncuyu bir hedefe taşımak için bir oyuncuyu bir portaldan gönderebilirsiniz: aksama.

Destiny 2: Forsaken 4 Eylül'de PC, PlayStation 4, ve Xbox One için çıkacak.

Bir önceki haberimiz için buraya tıklayabilrisiniz.