Darius ve Seviye 1'de Ejderha Kesimi

Darius ve Seviye 1'de Ejderha Kesimi
LoL PBE sunucularında oyuncular yeni güncellemeler ile birlikte Darius'un henüz 1. seviyede ejderha kesebildiğini keşfetti. Bunun bir hata olup olmadığı ise henüz bilinmiyor. Detaylar makalede yer almaktadır.
Bildiğiniz üzere League of Legends için oyuna yeni bir yama getirilmeden önce PBE sunucularında test edilmektedir. PBE sunucularına getirilen bu yama öncesi değişiklikler test edildikten sonra ana sunucuya dahil edilmektedir. Bu sayede oyunun ana sunucusuna bu değişiklikler getirilmeden test edilmiş ve bir hata olma olasılığı ortadan kaldırılmış olunur. LoL 11.7 yamasının ana sunucuya getirilmesinden hemen sonra PBE sunucusunda 11.8 yaması için çalışmalara başlandı. Meraklı oyuncular her zaman PBE sunucularında bu değişiklikleri önceden tespit etmek ve deneyimlemek istiyor. Bazı oyuncular ise tuhaf bir şekilde, getirilen bu değişikliklere ait herhangi bir yerden bakmadan kendilerinin keşfetmesinden adeta zevk alıyor diyebiliriz.

────────────────────────────────────────────────────

► Damwon Gaming Dünya Şampiyonası Kostümleri

────────────────────────────────────────────────────

LoL PBE Sunucusu Darius ve Ejderha Keşfi

Geliştiricilerin PBE sunucusunda yaptığı güncellemeler, oyuna bazı yan etkiler yaratabiliyor. Bu yan etkilerden biri de PBE sunucusunda oynayan bir oyuncu tarafından keşfedildi. Keşfedilen bu hata, vadi üzerinde yer alan yaratıklara gerekenden fazla hasar verilmesini içeriyor. Bu hata Darius'u etkiledi ve Darius ile vadideki orman bölgesinde yer alan yaratıklara hasarı arttı. Bu konuya ait görüntüleri aşağıdan izleyebilirsiniz;

Paylaşılan görüntüden gördüğünüz gibi, Darius'un seviyesi henüz 1'de olduğu halde tek başına ejderhayı öldürebiliyor. Tek başına, herhangi bir yardım almadan Ejderha'yı kesen Darius'un sihirdar büyüsü olan çarp kullanmadan bunu gerçekleştirdiğini de görebilirsiniz. Bu tarz bir ejderha öldürme potansiyelini diğer şampiyonlar belirli bir seviyeye geldiklerinde bile zor başarırken Darius'un bu yeteneğe sahip olması düşündürücü. Darius'un tek yapması gereken pasif yeteneğinden gelen yüklerini ejderha üzerinde biriktirerek, Q yeteneğinin verdiği can yenilemesini kullanmak. Bu güncellemenin bir hata olup olmadığı henüz bilinmiyor. Halâ test aşamasında olan bir güncelleme olabilir veya olmayabilir. Bunu öğrenmenin tek yolu 14 Nisan tarihinde oyuna getirilecek olan yeni 11.8 yamasını beklemektir. Elbette bu bir sorun ise o zamana kadar fark edilip düzenleneceğini de unutmamamız gerekir.


► Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.