Cyberpunk 2077, Witcher Serisinden "Gözle Görülür Şekilde Daha Yüksek" Ön Sipariş Verildi

Cyberpunk 2077, Witcher Serisinden "Gözle Görülür Şekilde Daha Yüksek" Ön Sipariş Verildi
CD Projekt Red, erken siparişlerin (pre-order) en az% 50'sinin dijital olması bekleniyor

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077'nin erken satışlarının en az% 50'sinin dijital olmasını bekliyor ve oyunun ön siparişleri herhangi bir Witcher sürümünden "gözle görülür şekilde daha yüksek" olacak.

Üçüncü çeyrek sonuçlarının ardından yatırımcılara konuşan CFO Piotr Nielubowicz, Seeking Alpha'ya Cyberpunk'ın ön sipariş dengesinin dijital lehine "çok güçlü" olduğunu söyledi.

FOXNGAME

Nielubowicz herhangi bir hassasiyetle erken bölünmeyi tahmin etmek için henüz çok erken olduğunu söylese de, dijital paylaşımın "Witcher 3'tekinden kesinlikle daha fazla ve oyunun erken siparişinde kesinlikle % 50'den fazla" olmasını bekliyordu.

Uzun vadede, CD Projekt'in oyunlarının dijital satışlara doğru ilerlediğini ekledi.

"Witcher 3'te, büyük çoğunluk. Ve Witcher 2 ve 1'de, bu - diyelim ki ürettiğimiz gelirlerin% 99'u dijital. Yani bu, yakın ve uzun vadede beklenebilecek tek yön."

FOXNGAME

CD Projekt, Cybperpunk ön siparişlerinin tam sayısı hakkında yorum yapmayı reddetti, bunun ötesinde, bir Witcher başlığındaki karşılaştırılabilir herhangi bir noktadan "gözle görülür şekilde daha yüksek" idi.

Ancak, oyunun ne kadar popüler olduğunu kanıtladığının bir göstergesi olarak şirketin üçüncü çeyrekte ertelenmiş gelirinde görülebilir.

Şirket, "Cyberpunk'ta ürettiğimiz tüm gelirler doğrudan kar ve zarar hesabımıza kaydedilmiyor - hepsi bilançomuzda ertelenmiş gelirler olarak gösteriliyor ve bunları oyunun yayınlanması üzerine göstereceğiz" dedi.

FOXNGAME

Üçüncü çeyrekte, CD Projekt Red, ertelenmiş gelirde 20,7 milyon $ artış kaydetti. Bu, "şimdiye kadar yaşadığımız en büyük ertelenmiş gelir artışı".

Cyberpunk 2077, 10 Aralık'ta yayınlanacak.

Hemen En Uygun Cyberpunk 2077 Ön Siparişi Vermek İçin Tıkla!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.