Cyberpunk 2077 Geliştiricileri Yayın ve İçerikler Konusun Uyarıda Bulundu

Cyberpunk 2077 Geliştiricileri Yayın ve İçerikler Konusun Uyarıda Bulundu
Oyunun resmi çıkış tarihinden önce yayın ve içeriklerin paylaşılmamasını istiyor, detaylar makalede.
Cyberpunk 2077, 10 Aralık için belirlenen bir çıkış tarihi ile çok yaklaştı ve bazı oyuncuların oyunlarını erken almaları bekleniyor. Erken gönderilen kopyalar, perakende hataları, basın / içerik üreticisi kopyaları arasında, oyun bilgileri ve görüntülerinin lansmandan önce açığa çıkmaması adına CD Projekt Red, kopyası olan herkesin yayın ve içerik yapmadan önce resmi çıkış tarihini beklemesini rica ediyor. Resmi Cyberpunk 2077 Twitter hesabındaki bir tweet'te geliştiriciler, insanlardan oyunu lansmandan önce yayınlamamalarını istedi ve kendi yöntemleriyle, bunu yapan herkese karşı önlem alınacağı konusunda uyardılar.

Gönderide, "9 Aralık 12: 00 CET / 03: 00'dan önce yayın yapmamanızı ya da benzer içerikleri yayınlamamanızı rica ediyoruz." Aksi takdirde şakayla karışık olarak, oyun içi kuruluş MAX-TAC peşinize takılır diye uyarıyor. Bu, muhtemelen videonun kaldırılması veya yayının sona ermesi için harekete geçecekleri anlamına geliyor. İfadelerinin tamamını aşağıda okuyabilirsiniz.
 

Elbette, Cyberpunk estetiğinin temel fikirlerinden biri, otorite figürlerinin reddedilmesi ve sahip olunan güçlü figürlere karşı isyan, ancak CD Projekt Red, bu kuralı bozup yapmaya çalışırsanız muhtemelen bu argümanı dinlemeyecektir. Cyberpunk 2077, harika fotoğrafçılık seçeneklerine sahip olacak, bu yüzden paylaşmak isteyeceğiniz içerikler yaratmanız muhtemeldir. Oyun PC, PS4 ve Xbox One'da piyasaya sürülecek ve geriye dönük uyumluluk sayesinde PS5 ve Xbox Series X / S'de oynanabilecek. Oyunun gerçek yeni nesil sürümleri daha sonra gelecek. DLC paketi de oyun için gelecek, ancak lansman sonrasına kadar açıklanmayacak.

Hemen Cyberpunk 2077 satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.