Corki Wild Rift'e İki Yeni Kostümle Geldi

Corki Wild Rift'e İki Yeni Kostümle Geldi
Yordle etkinliği ile birlikte Yordle şampiyonları Wild Rift vadisine geliyor! Daha önceden Lulu, Tristane, Kennen de Yordle ırkından vadiye katılanlardan. Artık Corki'de Wild Rift'e geldi.
Wild Rift, Runeterra'nın Piltover / Zaun bölgesini keşfettikten sonra kilidi açılan dördüncü Yordle şampiyonu Corki'yi ortaya çıkardı. Yordle etkinliği, oyuncuları Runeterra'da bulunan her bölgeyi keşfetme ve sırlarını keşfetme görevini sağlamaktadır. Oyuncular, her bölgenin kilidini açarak ya bir gizemli ödül alırlar ya da Yordle şampiyonlarından birinin kilidini açabilirler. Corki, Yordle ırkı kapsamında tanıtılan beş Yordle'dan dördüncüsü oldu. Öncesinde Lulu, Kennen ve Tristana'yı Wild Rift'e getirmişti. Böylece, "Yordle Pilot" artık bir Wild Rift oyuncusu Ixtal'ın bölge görevlerini tamamladığında Piltover / Zaun bölgesinde bulunabilir. Corki, esas olarak orta koridor nişancısı olarak oynanabilir. PC sürümüne kıyasla Wild Rift'te de değişmeden kaldı. Corki WildRift mağazasında iki ek kostüm ile birlikte geldi.

Corki Wild Rift Yetenekleri
 
  • PASİF - Hextech Mühimmatı : Corki'nin normal saldırı hasarının yüzdelik bir kısmı büyü hasarına dönüşür. Corki ara sıra üssündeki Paket'i alarak hareket hızı artışı kazanabilir ve Valkyrie yeteneğini güçlendirebilir.
  • Q - Fosfor Bombası : Corki hedef konuma bir aydınlatma bombası atar ve bölgedeki rakiplere büyü hasarı verir. Bu saldırı, patlama bölgesinin çevresindeki birimleri bir süreliğine açığa çıkarır.
  • W -  Valkyrie : Corki'nin kısa bir mesafe uçarak attığı bombalar, ardında bir yıkım bölgesi bırakır ve ateş içinde kalan rakipler hasar alır.
  • E - Makineli Tüfek : Corki'nin makineli tüfeği, önündeki koni şeklinde bir alanı yaylım ateşine tutar ve rakiplere hasar vererek zırh ve büyü direnci değerlerini azaltır.
  • R - Füze Salvosu : Corki hedef konuma, çarpışma anında patlayan ve bölgedeki rakiplere hasar veren bir füze ateşler. Corki bir tavan değere ulaşana dek zamanla füze biriktirir. Her 3. füzesi İri Kıyım'a dönüşür ve fazladan hasar verir.

Corki Wild Rift Kostüm Tablosu
 
Urf Pilotu CorkiArcade Corki
FOXNGAMEFOXNGAME


Yordle etkinliğinin 29 Ocak'ta sona ermesi planlanıyor. Wild Rift oyuncuları mücadeleleri tamamlamak ve bu yeni şampiyonları Vadi'ye girerken ücretsiz kazanmak için hâlâ yeterli zamana sahipler. Alternatif olarak, oyuncular şampiyonları oyun içi mağazadan satın alabilirler.

Hemen Wild Rift Vahşi Çekirdek satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.