Control ve Alan Wake Oyunlarından Sonra Yapımcıdan 3. Oyun Geliyor

Control ve Alan Wake Oyunlarından Sonra Yapımcıdan 3. Oyun Geliyor
Northlight oyun motorunda çalışacak

Ödüllü gerçeküstü aksiyon-macera oyunu Control'dan sorumlu stüdyo Remedy Entertainment'ın şu anda geliştirilmekte olan üç oyunu var, bunlardan ikisi artık ön prodüksiyona giriyor.

Stüdyo başkanı Tero Virtala, yakın tarihli bir finansal raporda Crossfire / Crossfire X ve Vanguard (her ikisi de bir tür çok oyunculu) konusundaki ilerlemenin sorunsuz gittiğini doğruladı. Virtala, Crossfire'ın bu yıl Xbox One'da piyasaya sürülmesinin beklendiğini ve Vanguard'ın üretim öncesi aşamaya gireceğini söyledi.

Virtala ayrıca, Remedy'nin yukarıda bahsedilen ikisi ile birlikte üzerinde çalıştığı üçüncü, habersiz bir proje hakkında biraz konuştu. Bu oyun hakkında prodüksiyona girmesinden başka hiçbir somut ayrıntı paylaşmadı. Sonuç olarak, Kontrol için ekstra DLC'ye ek olarak, Remedy toplamda dört oyun üzerinde çalışıyor. Ve her biri, Vanguard hariç, stüdyodaki Northlight oyun motorunda çalışacak.

Kontrol, sadece 30 milyon dolarlık mütevazı bir bütçeyle - Oyun Ödülleri 2019'daki En İyi Sanat Yönetmenliğ dahil olmak üzere birkaç ödül kazanmaya devam eden Remedy için büyük bir başarı oldu.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.