Cold War İki Katı Silah XP Etkinliği Geliyor

Cold War İki Katı Silah XP Etkinliği Geliyor
Sezon ortası güncellemelerinin hemen ardından Call of Duty: Black Ops Cold War, hafta sonu için iki katı silah XP'si sunacak. Ayrıca Zombi modu içeriği de geliyor.

Hafta sonunu Call of Duty: Black Ops Cold War ve Warzone 'da epik ganimet için hızlı olun çünkü Treyarch, hafta sonu iki katı silah XP (tercübe puanı) kazanabileceğinizi duyurdu. Etkinlik 15 Ocak'ta başlıyor ve hafta sonu boyunca devam edecek. Etkinlik, Sanitorium adında yeni bir Fireteam haritası, Dropkick adında bir 6v6 harita ve Zombies Onslaught modunda bir Raid haritası eklemeye ayarlanan 14 Ocak'taki büyük sezon ortası güncellemesinin hemen ardından başlayacak. Zombi modu ayrıca, ölümsüzlerden birini her indirdiğinizde zamanlayıcıyı sıfırlayan yeni bir Krank moduna sahip olacak.


Call of Duty: Warzone Yeni Yama Geldi


İki katı fazla XP etkinliği, 15 Ocak Cuma günü saat 10:00'dan itibaren 19 Ocak Salı günü saat 10:00'a kadar aktif olacak. Bu, 14-21 Ocak tarihleri arasında sürecek olan Zombi modu için ücretsiz deneme ile de aynı zamana denk gelmektedir. Ücretsiz deneme sürümünü oynayıp oyunu satın almaya karar verirseniz, elde ettiğiniz ilerlemeler oyunu satın aldıktan sonra devam edecektir. Black Ops Cold War'da yapılan son güncelleme, yeni oyun rotasyonlarının Salı günleri yerine Perşembe günleri yapılmasını sağladı. Oyunun etkinliği boyunca bir çok gelişme ve sürpriz bizleri bekliyor olabilir. 

Hemen Call of Duty Black Ops Cold War satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.