CoD: Modern Warfare ve Warzone Sezon 5 Haftaya Başlıyor

CoD: Modern Warfare ve Warzone Sezon 5 Haftaya Başlıyor
Yeni Call of Duty sezonu yeni Battle Pass ve bir Operatörü tanıtıyor, detaylar makalede.
Bu ayın başlarında söylentiler ve fragmanların ardından Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone'un Sezon 5'in PC, PlayStation 4 ve Xbox One için resmi olarak 5 Ağustos'ta başlayacağı duyuruldu.

Yeni sezon yeni bir Battle Pass'i tanıtacak, ancak geliştiriciler Infinity Ward ve Raven Software henüz bu konu hakkında detay vermedi. Ayrıca, ortak geliştiriciler 5. Sezonun içindekileri ayrıntılı olarak açıklamadılar. Yine de, yayıncı Activision başlangıç ​​tarihini ve yeni Shadow Company ajansını açıklayan bir duyuru fragmanı paylaştı.Yukarıdaki fragman, Armistice'nin çöküşünün ardından Shadow Company'nin yapacağı şeyle ilgili fikirlere müdahale etmeden önce Armistice Alliance'nin için bir orduya alım videosu gibi oynuyor. Sezon 5'in içerdiği şey şimdilik gizemini korurken, daha önceki teaser'lar bir trenin harita üzerinde görünebileceğini öne sürüyor. Ayrıca elde edilen bilgilere göre stadyumun resmi olarak açılabileceğini görebiliriz.

Sezon 5'in 5 Ağustos'ta yayınlanmasıyla birlikte, mevcut Battle Pass'in süresi aynı gün sona erecek. Bu, yeni Battle Pass sunulmadan önce herhangi bir aşamadaki ilerlemeyi tamamlamak için yaklaşık bir haftanız olduğu anlamına gelir. Modern Warfare, çok oyunculu rotasyonuna Gunfight ve Deathmatch Domination'ı eklerken Warzone, Plunder: Blood Money Trios'u geri getirdi.

Hemen Call of Duty Modern Warfare satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.