CoD: Black Ops Cold War Nuketown Weapons DLC Paketi Çıktı

CoD: Black Ops Cold War Nuketown Weapons DLC Paketi Çıktı
Activision haritayı duyurdu ve harita çok yakında ücretsiz olarak geliyor, detaylar makalede.
Activision, Call of Duty: Black Ops Cold War için serinin en ünlü haritası Nuketown temalı yeni bir DLC paketini duyurdu. Nuketown Weapon Bundle şu anda oyunda mevcut ve tek yapmanız gereken 3 Aralık'tan önce giriş yapmak. DLC paketi, bir silah planı, silah takıları, bir amblem ve bir arama kartı dahil olmak üzere Nuketown temalı 10 öğeyle birlikte geliyor. Tam içerik aşağıda listelenmiştir.
 

Bu DLC paketi, 24 Kasım'da Black Ops Cold War'da Nuketown '84 haritasının yayınlanmasına zemin hazırlıyor. Harita herkes için ücretsiz. Orijinal Nuketown'un klasik küçük form yapısını yeni kulağa uyarlayan haritanın tam fragmanını aşağıda görebilirsiniz. Bu arada, yanlışlıkla MP5 bozukluğunu geri döndüren yeni bir Black Ops Cold War güncellemesi de sağlandı.

Nuketown Silah Paketindeki tüm eşyalar, 10 Aralık'ta oyun Sezon 1 yenilemesine başladığında Warzone'da mevcut olacak. Bu DLC paketi, Activision'ın askeri gazilerin hayır kurumlarına fayda sağlayan Challenger paketinin ardından Black Ops Cold War için mevcut olan ikinci pakettir. Aiağıda yer alan linke tıklayarak Call of Duty Black Ops Cold War satın alabilirsiniz.

Hemen Call of Duty Black Ops Cold War satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.