Call Of Duty: Warzone Geliştiricileri Hile Yapmayı Durdurmak İçin Ne Yaptığını Açıklıyor

Call Of Duty: Warzone Geliştiricileri Hile Yapmayı Durdurmak İçin Ne Yaptığını Açıklıyor
50.000 oyuncu banlandı ve bu daha bir başlangıç!

Call of Duty: Warzone, oynaması ücretsiz battle royale oyununda hile yapmaya karşı güçlü bir duruş sergiliyor. Bir blog gönderisinde, geliştirici Infinity Ward hileler için "sıfır tolerans" duruşuna sahip olduğunu söyledi.

Infinity Ward, Warzone'un piyasaya sürülmesinden bu yana dünya çapında 50.000'den fazla oyuncuyu kalıcı olarak yasakladı. Şirket, cheaterları araştırmak ve tanımlamak için 24 saat boyunca oyun ve verileri izleyen güvenlik ekipleri kullanıyor. Bu güvenlik ekipleri, hedef noktaları ve wallhacks dahil olmak üzere, tüm olası hileleri ve saldırıları gözden geçirir. İleriye baktığımızda Infinity Ward, dolandırıcıları ve hilecileri silme sürecini hızlandırmak için oyun içi raporlama sistemini geliştirmeyi hedeflediğini söyledi.

Oyuncular gelecekte "daha sorunsuz bir raporlama deneyimine" izin vermesi gereken "akıcı" bir kullanıcı arayüzü tasarlanabilir. Stüdyo, elbette planının tüm özelliklerini paylaşmadı, çünkü bu, suçluların sistemi oynamasına izin verebilir. Bununla birlikte, geliştirici, "önemli verilere dayanarak" potansiyel hile raporlarını analiz ettiğini ve filtrelediğini söyledi.

Infinity Ward, yasaklanan Warzone oyuncularının sayısı hakkında daha fazla güncelleme paylaşmayı umduğunu söyledi.

"Her türlü hile yapmayı çok ciddiye alıyoruz, herkes için dengeli ve adil bir oyun alanı sürdürmek en yüksek önceliklerimiz arasındadır." Dedi. 

"Basitçe söylemek gerekirse, hile için yer yok," diye ekledi.

Tam Warzone güvenlik ve icra politikası belgesi, sizi yasaklayabilecek veya daha da kötüleştirebilecek suçlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklamaktadır.

Diğer Call of Duty haberlerinde Modern Warfare 2 Remastered, PlayStation 4 için zamanlanmış bir özel olarak yayınlandı. 30 Nisan'da Xbox One ve PC'ye gelecek.

Oyunu incele veya Satın al

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.