Call of Duty: Vanguard Zombi Modu Ne Zaman Çıkıyor

Call of Duty: Vanguard Zombi Modu Ne Zaman Çıkıyor
CoD: Vanguard ve Zombi modu ile ilgili önemli gelişmeleri bu yazımızda sizler için derledik. Bakalım bu yıl Zombi modu nasıl olacak?

Call of Duty: Vanguard 5 Kasım’da çıkışını yapacak ve en merak edilen konuların başını yine Zombi modu çekiyor. Gelip gelmeyeceği bile tam belirli olmayan modun çıkışı Activion tarafından sonunda onaylandı! Evet Zombi modunu yepyeni özellikleriyle CoD: Vanguard’da göreceğiz! Sledgehammer Games’in en son yaptığı Zombi moduna yakın olacağını umuyoruz ve oyuncular ile beraber WWII’deki Zombi modunu özlüyoruz. Bu makalede Call of Duty’nin bu yılki oyunu Vanguard ile ilgili neredeyse her şeye değinecek ve sevilen oyun modu Zombi’nin içeriklerine beraber bakıp hasret gidereceğiz. Hazırsanız başlayalım!

Call of Duty: Vanguard Ne Zaman Çıkıyor?

Her sene üç büyük firmadan birinin kolları sıvayıp yapımına giriştiği Call of Duty serisinin bu yıl çıkacak oyunu Vanguard’ı yapma sırası Sledgehammer Games’in. Oyunun resmi çıkış tarihi ise 5 Kasım 2021 olarak belirlendi. Call of Duty serisinin oyunları gecikme yaşamadıkları için Vanguard’ın söz verilen tarihte dijital platformlarda ve mağazalardaki raflarda yerini alacağını söyleyelim.

Nasıl oluyor da CoD serisinin oyunları ertelenmeden çıkıyor?

Bu sorunun cevabı aslında gayet basit. Oyunun yapımında üç adet firma çalışıyor. Fakat bu firmalar aynı oyunu beraber geliştirmiyorlar. Her geliştirici firma bir oyunu aslında üç yılda geliştiriyor. Ama biz oyuncular her sene bir firma oyun çıkardığı için ve geliştirme sürecinin yeterli olmasından dolayı ertelenmeler olmadan her yıl serinin bir oyununu çıkan oyunlar arasında görebiliyoruz. Bu denli sıkı çalışma ve her yıl bir Call of Duty oyununun raflarda yerini almasından dolayı doğal olarak serinin kendisine dişli bir rakip henüz bulamadığını söyleyelim.

Call of Duty: Vanguard PC Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

 • OS: Windows 10 64-bit
 • Processor: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD Ryzen R5 1600X
 • Graphics: AMD Radeon R9 380 or NVIDIA GeForce GTX 960 2GB
 • VRAM: 2GB
 • RAM: 8 GB
 • HDD: 80 GB
 • DirectX 12

ÖNERİLEN:

 • OS: Windows 10 64-bit
 • Processor: Intel Core i7-4770K 4-Core 3.5GHz / AMD Ryzen R7 1800X
 • Graphics: AMD Radeon RX Vega 56 8GB or NVIDIA GeForce GTX 1070
 • VRAM: 6GB
 • RAM: 16 GB
 • HDD: 80 GB
 • DirectX 12

Call of Duty: Vanguard Zombi Modu Nasıl Olacak?

Öncelikle bu sene Zombi modunun geliştiricisinin Sledgehammer Games değil, Treyarch olduğunu aktarmış olalım. Her ne kadar oyunu yapma sırası Sledgehammer’ın olsa da CoD: Vanguard Zombi modunu bu yıl oyuna getirmek için Treyarch ile çalışılıyor.

Activison’ın oyun modunun geleceğini onaylamasından sonra ise sızıntıların ardı arkası tahmin edebileceğiniz gibi kesilmedi.

Sızıntılar arasında en çok ilgi çeken ise oyun modunun haritası “War of the Dead” oldu. Oyundan sızıntılar paylaşan ve kimliği gizli bir çalışan olan @TheMW2Ghost adlı twitter kullanıcısı haritanın ismini sızdırmakla kalmadı aynı zamanda haritayı betimledi.

“Bir salgın düşünün sanki zombi saldırısı ve rauntların bir çocuğu olmuş gibi” diyerek heyecanı daha da arttırdı.

Call of Duty: Vanguard Zombi Easter Egg (Paskalya Yumurtası)

Yakın zamanda Vanguard’ın Zombi moduna ait olduğunu düşünülen hikâyeden küçük bir sızıntı geldi. Heyecan dorukta! Ama merak etmeyin savaş bir kere kapıya geldiğinde ortaya çıkarılacak bir sürü sır olacaktır.

FOXNGAME

Bunun dışında oyuncuların büyük bir kısmı da Cold War’daki Zombi haritası “Forsaken” içinde geçen “Dark Aether” Zombi modu hikayesinin yarım kalan sonunu merak etmekte.

War of the Dead Özel Silahı (Wonder Weapon)

Vanguard Zombi modunun özel silahlarının ne olacağı henüz belli olmadı. Oyun içinde wonder weapon olarak geçen bu silahlar, efsane oyun modunun gözdelerinden biri. Black Ops Cold War’da elimize geçen silahlar ise şöyleydi; Ray Gun, Monkey Bombs ilaveten yeni Binary Repeater, DIE Machine, RAI K-84 gun ve gelecek harita “Forsaken” ile karşılaşacağımız Chrysalax Baltası. Gelecek özel silahları gerçekten merak ediyoruz.

FOXNGAME

Vanguard Zombi Modu Ne Zaman Çıkacak?

Hayranlar için kötü bir haber olsa da söylemeden geçmeyelim. Call of Duty: Vanguard Zombi modu oyunun çıkışıyla beraber gelmeyecek. Yapımcı firma Sledgehammer Games, bu özel modu ellerinde tutmaya niyetli olduklarını belirtti. Oyunun çıkışından hemen sonra yani 23 Kasım’da modun oyuna ekleneceğini büyük oranda destekliyoruz. Ancak tanıtımı 14 Ekim yani yarın gösterime sunulacak. Biraz dişinizi sıkın bu yıl Call of Duty’yi ölüler yönetecek.

Vanguard ve Zombi modu ile ilgili hemen hemen her şeye değindik. Oyunun çıkışını büyük bir heyecanla bekliyoruz ve Zombi modunu da özledik desek yalan olmaz. Call of Duty: Vanguard ile ilgili önemli gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın!


► İndirimli Call of Duty Vanguard satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/call-of-duty-vanguard

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.