Call Of Duty: Modern Warfare Hayranların En Sevdiği Haritaya Yeni 1v1 Çalma Listesi Ekledi

Call Of Duty: Modern Warfare Hayranların En Sevdiği Haritaya Yeni 1v1 Çalma Listesi Ekledi
"1v1 Me Bro!" çalma listesi yeni bir harita ile geri döndü.

En son Call of Duty: Modern Warfare çalma listesi güncellemesi geldi ve en önemli eklemelerden biri, hayranların favorisi olan bir haritadaki yeni 1v1 çalma listesidir.

1v1 Rust adlı yeni bir çalma listesi artık "1v1 Me Bro!" 

Çalma listesi açıklamasını "It's just you, me, and Rust," 

Rust, Sezon 2'nin lansmanı ile Modern Warfare'in en yeni çok oyunculu haritalarından biridir. Modern Warfare 2 haritasının bir versiyonudur ve yeni sürüm hatırladığınız kadar telaşlıdır.

18 Şubat Modern Warfare çalma listesi güncellemesi, Pas ve Sevkiyat haritalarını içeren "Flotation Oxidation" adlı yeni bir çalma listesi de ekliyor. Başka bir yeni çalma listesi, NVG Reinforce artık hazır. Bu, oyuncuları puan yakalamaya ve takım arkadaşlarını canlandırmaya zorlayan Güçlendirme modunun gece versiyonudur.

Başka yerlerde, Modern Warfare çalma listesi güncellemesi, Zemin Savaşı modu için Tavorsk Bölgesi haritasını geri getirirken, Sevgililer Günü için tanıtılan Çiftli XP değiştiricileri tüm çalma listelerinde kaldırıldı.

Bu en yeni oynatma listesi güncellemesi, Modern Warfare hakkındaki raporların ortasında Warzone adlı bir battle royale modu ekleyerek geliyor. Son zamanlarda, bir raporda mod 200 oyuncu maçları ve savaş alanında ölen oyuncuların aksiyona geri dönme şansı için 1v1 maçlarda savaşabileceği benzersiz bir sistem içereceğini iddia etti. 

CODMW İndirimli Satın Al

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.