Bu Beş LoL Şampiyonuyla Daha Fazla Pentakill Kazanın

Bu Beş LoL Şampiyonuyla Daha Fazla Pentakill Kazanın
LoL'de beş düşman şampiyonun da son vuruşu yaparak Pentakill elde edebilir.

League of Legends'ta killstreak, birbirini takip eden 10 saniye içinde düşman şampiyonlarını öldürdüğünüzde meydana gelir. Bir Quadra kill aldıktan sonra, geriye kalan son düşman şampiyonu öldürerek kendinize bir Pentakill kazanma şansınız olur. Bu olayı izlemek heyecan verici, kendiniz yaşamak ise daha da heyecan vericidir.

Oyundaki her şampiyon, beş düşman şampiyonunu da son vuruşu yaparak Pentakill elde edebilir. Soraka veya hatta Yuumi gibi, öldürmesi en zor bilinen şampiyonlara bile Pentakill yapan videoları mevcut.

Ancak, bu şampiyonlarda Pentakill almak son derece zordur ve genellikle şansın yanı sıra takım arkadaşlarıyla koordinasyon gerektirir. Bununla birlikte, oyunda Pentakill almak için çok daha az çaba gerektiren bazı şampiyonlar vardır. Bu şampiyonlar, daha fazla kill sağlamalarına ve hatta Pentakill yapmalarına yardımcı olan bir tür reset yeteneklerine sahiptir.

────────────────────────────────────────

► Kendi Oyununu Hak Eden 7 LoL Şampiyonu

────────────────────────────────────────

Pentakill Almak için En İyi Beş Şampiyon

İşte Pentakill'leri kolayca alabileceğinize inandığım beş şampiyonun listesi:

5. Darius

FOXNGAME

Listemize Noxus'un Eli Darius'la başlıyoruz. Bu Üst Koridor ezici gücü, vadinin en iyi erken oyunlarından birine sahip. Pasif/Kanama yeteneğiyle koridordaki rakipleri yavaşça zayıflatabilir ve öldürebilir. Daha sonra erken oyun avantajını takım savaşlarında ortalığı kasıp kavurmak için kullanabilir.

Takım dövüşleri sırasında Darius, bir infaz olan R/Noxus Giyotini'ni düşmanları iyi bir şekilde infaz etmek için kullanabilir. Her öldürmeden sonra sıfırlandığı için kolayca birden fazla öldürme yapabilir ve hatta kendine bir Pentakill bile garantileyebilir.

4. Samira

FOXNGAME

Samira takım savaşlarında tam bir baş belası. Doğru ellerde şampiyon, yetenekleriyle düşmanları tek başına haritadan silebilir. Pasif/Deliduman sayesinde, hareketsiz kalan düşmanların üzerine atılabilir ve ardından R/Cehennem Tetiği ile ortalığı kasıp kavurabilir. Ultisi, çok fazla hasar veren bir Etki Alanı yeteneğidir.

3.Vayne

FOXNGAME

Vayne, yönlendirmesi en zor LoL şampiyonlarından biridir. Son derece kısa menzilli bir nişancıdır ve savunma istatistikleri daha da azdır. Menzil eksikliğini, muazzam hasar miktarıyla telafi eder.

Oyundaki nadir şampiyonlardan biridir ki True Damage ve Max Health True Damage yapabilir. Ayrıca, Q-Takla yeteneği ile kendisini tekrar konumlandırabilir veya ultisi son Hazırlık ile görünmez olabilir. Mükemmel bir konumlandırmayla, rahatlıkla birden fazla düşmanı ortadan kaldırabilir ve hatta Pentakill yapabilir.

Bu yüzden artık Gümüş Okları çıkarma ve avlanmaya başlama zamanı.

2. Katarina

FOXNGAME

Katarina, meşhur "kafanızı klavyeye vurun ve bir Pentakill şampiyonu edinin."

Şaka bir yana, Katarina şaşırtıcı derecede sert. Hasar sayıları hakkında bir fikir edinmeniz, konumlandırmayı öğrenmeniz vb. gerekir. Ama onu gerçekten öğrendiğinizde Pentakill'lerin kullanılabileceği en iyi şampiyonlardan biri haline geliyor.

Tüm hasarı AoE'dir ve öldürüldüğünde yetenekleri sıfırlanır. Bir takım mücadelesinde bu çok saçma olabilir. Yani, eğer bir kişiyi öldürürseniz, anında başka bir hedefe atlayabilir ve bunu birkaç kez daha yapabilirsiniz ve kolay bir Penta elde edersiniz.

1. Master Yi

FOXNGAME

Master Yi, düşük elonun baş belası, neredeyse herkesin Pentakill aldığı bir şampiyon. Araştırmalar, beslenmiş bir Master Yi'nin Pentakill alması olasılığının %99 olduğunu gösteriyor.

Şakalar bir yana, özellikle düşük elolarda Master Yi ile Pentakill almak son derece kolaydır. Birkaç öldürme elde ederse, düşmanları rahatlıkla avlayabilir. Sadece bu da değil, aynı zamanda Q/Alfa Vuruşu ve R/Gözükara yetenekleri bir öldürme gerçekleştiğinde sıfırlanır, bu da başka bir hedefe kolayca geçmesine olanak tanır. Listede yer alan çoğu şampiyon gibi, çok iyi bir takım savaşçısıdır.

Dolayısıyla, eğer kendinize bir Pentakill almak istiyorsanız, Master Yi'yi denemeyi düşünün.

FOXNGAME FIRSATLARI
{{ product.name }}
{{ product.name }}
{{ product.price }}
{{ product.oldPrice }}
{{ product.discountRate }}
×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}