Borderlands 3 Yeni Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Borderlands 3 Yeni Çıkış Fragmanı Yayınlandı
Oyun hakkında geliştiricinin düşünceleri ve daha fazlası için detaylar makalede yer almaktadır.
Borderlands 3 , 13 Eylül'de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek ve piyasaya sürülmeden önce harika yeni bir fragman yayınladı. Yeni fragmanda dört Vault Hunters, bunlar  Amara the Siren, FL4K the Beastmaster, Moze the Gunner ve Zane the Operative. Truva ve Tyreen Calypso'nun kötü planlarını engellemeye çalışırken kargaşaya neden oluyor.

Bu, grubun 1973 ilk albümü Queen ve 1974 Queen II'den Queen'nin "Seven Seas of Rhye" filmine seslendirilen göz kamaştırıcı bir ışık, patlama ve kaos görüntüsü demek oluyor.

Eleştirmenler konuştu ve çeşitli yayınlardan toplanan Borderlands 3 incelemelerini sizler için derledik. Borderlands 3 incelememizde , “Oyunun karakter odaklı anlatımı franchise için tatmin edici bir final gibi gözüküyor. Yeni mekanik ve özellikler, yenilenmiş yetenek ağacı ve silah üreticisi etkileri, size bolca nasıl oynayacağınıza dair bir dayanak oluyor.Borderlands 3 çok yakında çıkış yapacak, ancak geliştirici Gearbox'ın oyunun ilk yayın sonrası eklenti paketleri ve içerikleri için planları var. Bunlar arasında Maliwan Takedown adlı çok daha büyük bir güncelleme olan Bloody Harvest adlı bir Cadılar Bayramı temalı sınırlı süreli etkinlik ve 2019'un sonundan önce yayınlanması planlanan büyük DLC paketi, buna nazaran 2020'de daha fazla içeriğe sahip olacak. Tekrar hatırlatmakta fayda var, Borderlands 3 , 13 Eylül'de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek

Hemen Borderlands 3 satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.