Blockbuster Challenges ile Fortnite Season 4: Ücretsiz Battle Pass Star geri döndü

Blockbuster Challenges ile Fortnite Season 4: Ücretsiz Battle Pass Star geri döndü
Blockbuster zorluklarının neyle ilgili olduğuna dair ilk ipuçları burada.

Fortnite Sezon 4 resmi olarak başladı, bu da yeni bir Battle Pass anlamına geliyor ve haftalık zorluklarla mücadele edeceğiniz anlamına geliyor. Bu sezonda bazı yenilikler var, 1. Seviye yeniliklerde gizli bir takım şeyler mevcut, eğer keşfetmeye hevesli iseniz, elinizden gelenin en iyisini yapmak için Fortnite sizleri bekliyor.

Kazandığınız Savaş Yıldızlarının yanı sıra, Blockbuster zorluklarının ilk ayağını tamamlayarak Set'te Quiet adlı bir yükleme ekranını netleştiriyor. Bu, eşleştirmeden önce, maç öncesi yükleme ekranında gördüğünüz şeyleri özelleştirmenize izin verir.

Yeni güncellemede adaya eklenen film ekipmanı ile görüntü, hapishanenin yakınında çekilen bir sahneyi gösteriyor. Arka planda, bir War Gate simgesinin çok zayıf çizgisi var (aşağıda, uzaylıların başının arkasındaki kulenin üstünde görebilirsiniz). Bir maç sırasında oyundaki o konuma gidebilir ve simgeyi bulabilirsiniz (bu konum aşağıdaki haritada gösterilmektedir). Bununla birlikte, dikkat çekmek için tüm 1. Hafta zorluklarını tamamlamanız gerektiğini unutmayın; İlk önce oraya kadar yürümeniz gerekiyor. Bu da elde edebilmeniz için Sezon 4 Battle Pass'ı satın almanız gerektiği anlamına geliyor.

FOXNGAME

Gişe rekorları kıran meydan okumalar, Sezon 4 için iki yeni zorluk kategorisinden biri. Her bir Blockbuster, her biri yukarıda bahsettiğimiz gibi bir yükleme ekranı ödülü sunarken, belirli bir haftadaki tüm zorlukları tamamlamayı içeriyor. Bu noktada, gelecekteki Blockbuster ödüllerinin de bu ücretsiz Battle Pass katmanı gibi sırlara yol açıp açmayacağını henüz bilmiyoruz, ancak 2. Hafta zorluklarında bunu kesinlikle göreceksiniz.
 

Hemen Fortnite V-Papel satın almak için tıklayın!