BioShock 4: Isolation Çıkış Tarihi, Sistem Gereksinimleri

BioShock 4: Isolation Çıkış Tarihi, Sistem Gereksinimleri
Uzun bir süredir beklenen BioShock 4: Isolation hakkında söylentiler gün yüzüne çıkmaya başladı. BioShock 4 tahmini sistem gereksinimleri, çıkış tarihi, açık dünya sızıntıları ve daha fazlası için tıklayınız.

Son BioShock oyunu olan BioShock: Infinite üzerinden 8 yıl geçti ve BioShock 4 adım adım gelmeye başladı. Üç adet yapımı ile oyunculara Rapture’ın kasvetli derinliklerinden tutup Columbia’nın göz alıcı tepelerine kadar efsane bir hikâye anlatan BioShock serisini bilmeyen yoktur desek yalan olmaz. Sene 2007 ve BioShock efsanesi ilk oyunu ile başlamıştı. Yıl 2014’e geldiğinde seri son bölümü Burial at Sea ile beraber final vermişti. O zamandan beri oyundan ses seda çıkmıyordu. Yıllar boyunca duyduğumuz geliştirme söylentileri ve içeriden bilgilerden sonra BioShock’un yeni oyununu 2019 yılında bir duyuru ile öğrenmiştik. Oyunun ve markanın geleceği hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaşacağız.

BioShock 4: Isolation Çıkış Tarihi

FOXNGAME

BioShock serisinin fanları yıllardır sabırla bekliyorlar. Bir sonraki yapımın geleceği zamana hâlâ var. Oyun 2019 yılında anons edilmiş olsa da yapımına daha yeni başlandığı söylendi. Yapımcı firma 2K Games BioShock 4’ün birkaç yıl yapım aşamasında kalacağını açıkladı. Şirketin yeni stüdyoya geçmesi Triple A oyun yapım sürecini biraz daha uzatacak. Oyunun çıkış tarihi için yapılabilecek en mantıklı tahmin 2023 yılı olabilir.

BioShock 4 hangi platformlara çıkacak?

BioShock’un gelişine daha vakit olması hangi platformlara geleceğinin göstergesi haline geldi. Oyunun eski nesil konsollara gelme ihtimalinin çok az olduğunu ama yine de gelebileceğini söyleyelim. Sonuç olarak BioShock 4’ün Playstation 5, Xbox Series X ve PC’ye kesin çıkış yapacak. Özlenen BioShock deneyimini yeni nesil grafikler ile bu platformlarda göreceğiz. RTX ve DLSS teknolojilerinin bu platformlar tarafından desteklendiğini düşünecek olursak oyuncuları görsel bir şölen bekliyor olabilir.

BioShock Isolation Açık Dünya Sızıntıları

FOXNGAME

Cloud Chamber, BioShock 4 ve diğer projeler için geliştirici ekibini desteklerken stüdyo her alanda uzman insanları işe almaya başladı. Oyun hakkında çok az şey biliyorken yapılan işe alımlar bazı büyük detayları ortaya çıkardı ve ekipteki önemli yazarlardan biri karakter odaklı detaylı açık dünya konsepti üzerine çalışıldığını belirtti. Alınan haber sadece bununla kalmayıp aynı zamanda yapay zekâ yazılımcısı bir çalışan gerçekçi NPC kalabalığı üzerinde durduklarını söyledi.

Ek sızıntılar oyunun adının BioShock Isolation olabileceğini gösterdi. Fakat henüz hem logoda hem de isimde bir doğrulanma olmadığını ve ikisinin de değişebileceğini öğrendik. Diğer sızıntılara göre BioShock Isolation, izole olmuş distopik bir şehir temasını taşıyabilir. Distopyanın iki tarafı olacağı söylentiler arasında.

BioShock 4 nerede ve hangi zamanda geçecek?

FOXNGAME

BioShock serisi her zaman insan yapımı devasa ütopik mekanları ile öne çıkmıştır. Şu an oyuncuları nasıl bir çevrenin karşılayacağı belli değil. Kesin bir şey söyleyecek olursak, BioShock 4 oyunculara keşfedilecek yepyeni bir yer sunacak. Rapture veya Columbia’yı bir daha görmeyeceğimizi yapımcıların ağzından bizzat öğrendik. Yapımcılar artık yeni fantastik bir dünyada bulunmak istediklerini söylediler.

Seri boyunca gökyüzünde veya okyanusun derinliklerinde vakit geçirdik. Şimdi nereye gidiyoruz? Eğer BioShock 4 köklerini korur ve güzel bir dünya ortaya koyabilirse devasa bir kitleyi kendine aşık edebilir. Son olarak nerede deniz feneri orada bir şehir.

BioShock 4 Tahmini Sistem Gereksinimleri

BioShock Isolation’ın 2023 yılından önce gelmeyeceğinden bahsettik. Oyunun geç gelmesi zamanın grafik kalitesine uyum sağlayacağının ufak bir göstergesi gibidir. O yüzden PC oyuncularının sistemlerinin BioShock 4’ü oynamak için yeterli olup olmadığını merak etmesi normal. Sisteminizin tahmini sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığına göz atabilirsiniz. Yeni nesil konsol oyuncularının endişe etmesini gerektirecek bir durum olmadığını tahmin ediyoruz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi – Windows 7 64-bit

 • İşlemci – Intel Core i3-560 3.3GHz / AMD Phenom II X4 805

 • Grafik Kartı – AMD Radeon R7 360X veya NVIDIA GeForce GTX 750 Ti

 • RAM – 4 GB

 • HDD – 40 GB

 • DirectX 11 Uyumluluğu

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi – Windows 10 64-bit

 • İşlemci – Intel Core i5-4670K 3.4GHz / AMD FX-8370

 • Grafik Kartı – AMD Radeon RX 580 8GB veya NVIDIA GeForce GTX 1060

 • RAM – 8 GB

 • HDD – 40 GB

 • DirectX 11 Uyumluluğu

BioShock 4’ün gelmesine daha olsa da fanlar heyecanlanmaya başladı bile. Belki bu sefer seride gelecek temalı bir uzay şehri görmemizin vakti gelmiştir. Şimdilik bunu bilmemiz imkansıza yakın. Başka gelişmeler olduğunda sizi bilgilendireceğiz. O zamana kadar görüşmek üzere!


► İndirimli BioShock Infinite satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/bioshock-infinite

► İndirimli BioShock: The Collection satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/bioshock-the-collection

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.