Bind ve Split İçin Seçilebilecek En İyi 3 Valorant Ajanı

Bind ve Split İçin Seçilebilecek En İyi 3 Valorant Ajanı
Bazı Valorant ajanları, birden fazla haritada kullanılacak en iyi ajanlardan biri olabilir.

Valorant artık en iyi ajanları kullanmak için beş farklı haritaya sahip. Oyundaki herhangi bir durumda veya herhangi bir haritada gerçekten fark yaratacak Valorant ajanları var. Bir de belirli bir haritaya en uygun ajanlar var. Beş haritanın beşi de benzersizdir. Ascent'te saklanacak çok sayıda köşe var. En son gelen Valorant haritası olan Icebox, her türlü sürprizi barındırabilecek bölgelere sahiptir.

Oyundaki Bind ve Split İçin En İyi 3 Valorant Ajanı

Bind

Brimstone, Bind'de harikalar yaratıyor. Mesafe ile ilgili birçok problemde Dumanlı Hava Sahası'nın etrafına yerleştirilebileceği kadar küçük. Bölgeleri tutmak için kullanılan Yakıcı yeteneği ile bölge güvenliği sağlanabilir. Uydu Saldırısı, Valorant oyuncularının saklanmaktan hoşlandıkları bazı noktalara da önemli ölçüde etki sağlayabilir. Raze, Bind için en iyi diğer Valorant ajanlarından biridir. Patlayıcıları, Brimstone'un Yakıcı yeteneği ile aynı şekilde çalışabilir. İleride keşif yapması için Bombot'u gönderebilir. Renk Tesirli Bomba ile düşmanları geri püskürtebilir. Patlayıcı Çanta'da oldukça avantaj sağlayabilir. Ardından, Nefes Kesen ulti yeteneği, ekibin geri kalanını temizleyebilir. Bind için en uygun üçüncü Valorant ajanı ise Killjoy'dur. Taretinin kullanılabileceği bir çok yer vardır. Alarmbot'u oldukça iyi gizlenebilir, bu yüzden yola çıkmadan önce vurulamaz. İnanılmaz Nanoswarm yerleşimleri mevcuttur. Haritanın boyutu, Kilitleme yeteneğinin devasa bir bölge kapsamında etki etmesine olanak tanır.

Split

Viper, Split denilince akla gelen ilk Valorant ajanıdır. Zehir Perdesi, yüksek nüfuslu savunma konumlarından gelen görüşü engelleyebilir. Bölgeler diğer haritalara göre oldukça küçük ve açıktır. Bu onun Viper’ın İni yeteneği ile bölgeyi korumasına izin verir. Hatta bunu, bir savunma senaryosunda düşman girişimlerini tamamen engellemek için bile kullanabilir. Omen, diğer haritalar için de listeyi oldukça sık kullanılır. Split'te, Karanlık Örtü alanları gizlemek ve bir rotasyona başlamak için mükemmeldir. Paranoya flaşının içinde bulunan her Valorant oyuncusunu vurmasını sağlar. Omen'in Gizli Adım yeteneği oldukça iyi kullanılabilir, bazı bölgelerin korunmasına ve bölgelere sızılmada etkilidir. Reyna, Split'te tam bir canavar diyebiliriz. Bu Valorant haritasının dar köşeleri, onu silahlı çatışmalarda çok faydalı kılıyor. Kem Göz, bir bölgeyi almak için kullanılacak doğru yetenekelrden biridir. Yetenekleriyle ortadan kaybolup kaçabilmek veya sağlığına kavuşabilmek çok büyük mobilite sağlamaktadır. Bu kısımda ulti yeteneği İmparatoriçe de devreye girer. Aktif olduğunda, daha hızlı ateş edebilir ve temel yeteneklerinin daha güçlü olacak şekilde kullanabilir.

Hemen indirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.