Beezahar, Yuubee ve Bee'Maw Sihirdar Vadisine Geliyor

Beezahar, Yuubee ve Bee'Maw Sihirdar Vadisine Geliyor
League of Legends'in sihirli topraklarına tatlı ve şirin görünümleriyle üç yeni şampiyon kostümü dahil ediliyor. Beezahar, Yuubee ve Bee'Maw LoL 11.5 yaması ile birlikte gelecek. Detaylar makalede yer almaktadır.
Riot Games, Yuumi, Malzahar ve Kog'Maw için arı temalı kostümleri ortaya çıkarırken League of Legends topluluk tarafında heyecanlı bekleyiş başladı. Riot'un en son "P-Bee-E" twitter gönderisine göre Yuubee, Beezahar ve Bee'Maw çok yakında League of Legends'ın Bee takımına girecekler.
 

League of Legends'da siyah ve sarı arı temalı kostümler hayranlar için yeni değil. Bee temasının oyunda Beekeeper Singed, Beemo, Yellow Jacket Shen ve Stinger Akali gibi dört mevcut kostüm görünümü var. Şimdi üç yeni ilave kostüm ile birlikte tema genişletiliyor. Parlak, yüksek kaliteli arı kostümleri, her şampiyona heyecan verici yeni oyun içi animasyonlar ve efektler sağlar. Bee ekibi yedi üyeye genişledi ve ilerleyen zamanlarda oyunun hikayesinde bununla alakalı bir tema oluşturulabilir. Bu da hayranlar için heyecan verici bir bilinmezlik katıyor.

Bee-Takımı, Yuumi, Malzahar ve Kog'Maw İle Genişledi
 
Yuubee (Yuumi-Bee)
FOXNGAME
Beezahar (Bee-Malzahar)
FOXNGAME
Bee'Maw (Bee-Kog'Maw)
FOXNGAME


League of Legends'ın 2021 sezonu The Ruined King, Lunar Beast, Crystal Rose ve Withered Rose gibi daha ciddi etkinlikler ve temalarla başladı. Bu tür arı temalı görünüm tanıtımlarıyla Riot, kasvetli sihirdar vadisini biraz olsun rahatlatmayı planlıyor. Yeni arı kostümleri kısa süre içinde PBE'de erişime sunulacak. Birkaç haftalık PBE testinden sonra, temanın resmi olarak 3 Mart Çarşamba günü League of Legends 11.5 yaması ile birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.